بنچمارک گوشی OnePlus Two اطلاعات جدیدی را فاش کرد

کار بر روی یک تلفن هوشمند پرچمدار، به صورت مخفیانه کار بسیار دشواری می باشد زیرا حداقل هنگامی که شرکت سازنده قصد تست گوشی خود را دارد، اطلاعات و شواهد بسیاری از آن فورا در وب سایت ها منتشر می شود. این اتفاق اخیرا برای شرکت OnePlus نیز رخ داده و اطلاعاتی از گوشی OnePlus Two که تحت تست های بنچمارک قرار گرفته بود به بیرون درز کرده است.

وب سایت چینی Ludashi مشخصات این گوشی را منتشر کرده و اسم رمز گوشی را نیز A2003 عنوان کرده است. بنا به این اطلاعات، این گوشی از یک صفحه نمایش فول HD به همراه ۳ گیگابایت حافظه رم و پردازنده Snapdragon 810 برخوردار خواهد بود.

تمام این مشخصات به جز دقت تصویری آن، با آنچه که قبلا در مورد این گوشی شایع شده بود مطابقت دارد. این اطلاعات بخشی از پازل مشخصات گوشی را حل نموده ولی برای دریافت اطلاعات تکمیلی باید تا زمان رونمایی رسمی OnePlus Two توسط کمپانی OnePlus صبر کنیم.

one-plus-two-conceptاطلاعاتی که از این بنچمارک به بیرون درز کرده حکایت از یک دوربین پشتی ۱۳ مگاپیکسلی و دوربین جلویی ۵ مگاپیکسلی برای این تلفن هوشمند دارد. البته این میزان مگاپیکسل، کمی کمتر از چیزی است که قبلا در مورد این گوشی شنیده بودیم.

پس از آن که تلفن هوشمند اول این کمپانی، یعنی OnePlus One توانست با ارائه سخت افزاری با کیفیت در کنار قیمتی مناسب، توجه بسیاری را به خود جلب کند، اینک انتظارها از OnePlus Two بسیار بالا می باشد.

به جز این که OnePlus Two در حال ساخت می باشد، هیچ اطلاعات رسمی دیگری درباره این گوشی منتشر نشده است. پیش بینی می شود این تلفن هوشمند در اواخر سال ۲۰۱۵ راهی بازار شود و مراسم عرضه رسمی این گوشی به احتمال زیاد همانند OnePlus One با حضور اشخاصی که دعوت نامه برایشان ارسال شده باشد، انجام خواهد شد.

منبع: techradar.com

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد