انتشار ویدیوی ساختگی از نسل بعدی آیفون‎های اپل [تماشا کنید]

در هفته‎های اخیر چندین ویدیو به بیرون درز کرد که گمان می‎رفت مربوط به نسل بعدی آیفون‎های شرکت اپل باشند. اما ویدیویی که در ادامه خواهید دید با تمام نمونه‎های قبلی تفاوت دارد. زیرا در آن سه نسخه مختلف از آیفون 7 نمایش داده شده است. البته دستگاه‎هایی که در این ویدیو خواهید دید نمونه واقعی نیستند و طبق مشخصاتی که تاکنون به بیرون درز کرده است ساخته شده اند.

در کنار نسخه معمولی آیفون 7 و هم چنین آیفون 7 پلاس شاهد آیفون 7 پرو نیز هستیم. محصولی که چندی پیش شایعاتی پیرامون آن منتشر شد و انتظار می‎رود همانند نسخه پلاس از صفحه نمایش 5.5 اینچی بهره ببرد ولی دوربین اصلی آن دوگانه خواهد بود. در این ویدیو یک آیفون 6اس نیز برای مقایسه در کنار دیگر آیفون‎ها قرار گرفته است.

در حال حاضر نمی‎توان گفت که آیا اپل از آیفون 7 پرو رونمایی خواهد کرد یا خیر. احتمال می‎رود به دلیل مشکلات مربوط به دوربین دوگانه این محصول هیچ‎گاه وارد بازار نشود. اما با قاطعیت می‎توان گفت که اپل طبق روند گذشته خود حتما دو آیفون متفاوت را معرفی خواهد کرد. هم‎چنین طبق گزارشات منتشر شده اپل نسل بعدی محصول خود را با نامی به جز آیفون 7 روانه بازار خواهد کرد.

منبع Phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد