تصاویر مفهومی مک بوک پرو همراه با پنل لمسی OLED ؛ اپل به دنبال انقلابی تازه است؟

عاشقان مک بوک سخت در انتظار کنفرانس توسعه دهندگان اپل هستند تا نسل جدیدی از این محصولات را مشاهده کنند. تا به امروز گزارش‌های مختلفی در ارتباط با مک بوک‌های آینده اپل شنیده می‌شود که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ضخامت بسیار کم این دستگاه‌ها اشاره کرد. در واقع اپل قصد دارد بازار از دست رفته را بار دیگر از رقیب دیرینه خود مایکروسافت تصاحب کند.

چندین روز پیش یکی از تحلیلگران عنوان کرده بود نسل جدید مک بوک پرو که طی کنفرانس توسعه دهندگان اپل از آن رونمایی خواهد شد، به یک پنل لمسی OLED مجهز خواهد بود. بدون شک این ایده‌ای است که هر کاربر مک بوکی می‌تواند عاشق آن باشد. اینک به لطف طراح سه بعدی خوش ذوق «مارتین هاجک» تصاویر مفهومی از این مدل مک بوک همراه با یک پنل لمسی بزرگ و زیبا تولید شده است تا شما بتوانید تصور بهتری را از این محصولات داشته باشید.

مک بوک پرو با پنل لمسی OLED خود جذابتر از همیشه خواهد بود

همان‌طور که در بالا نیز توضیح دادیم این پنل لمسی به شما اجازه خواهد داد تا با انگشتان خود از قابلیت‌های لمسی جذابی بهره‌مند باشید. در طرح‌های هاجک وی به‌طور دقیق‌تری نشان می‌دهد که کنترلر‌های صوتی مختلفی از اپلیکیشن اسپوتیفای در قسمت بالایی صفحه کلید به نمایش درآمده‌اند که شما می‌توانید با استفاده از ویژگی‌های لمسی از کلید‌هایی نظیر توقف، پخش و رفتن به موزیک بعدی استفاده کنید. بدون شک وجود چنین قابلیتی می‌تواند برای هر کاربر کامپیوتری جذاب باشد.

مک بوک پرو مجهز به پنل لمسی OLED

از دیگر مشخصاتی که در این طرح‌های مک بوک پرو حاوی پنل لمسی OLED قابل مشاهده است، نمایش میزان شارژ باتری، زمان و تاریخ و نام کاربری کامپیوتر شما بر روی این پنل است. علاوه بر آن شما قادر خواهید بود تا فرآیند انتقال و یا دانلود فایل‌ها را نیز مشاهده کرده و یا تنظیمات مختلفی نظیر گزینه‌های روشنایی صفحه را به‌صورت لمسی در اختیار داشته باشید.

هرچند که این تصاویر مفهومی هستند؛ اما باید از این طراح خوش ذوق تقدیر کرد. چرا که حال می‌توانیم ذهنیت بهتری نسبت به وجود این پنل لمسی OLED در مک بوک پرو اپل داشته باشیم.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد