زمان عرضه آیفون 7 مشخص شد

شرکت اپل از تاریخ 2012 با عرضه‎ی آیفون 5، همواره نسل بعدی آیفون‎های بعد خود را در شهریور ماه رونمایی کرده است (به استثنای iPhone SE که یک تاریخ عرضه‎ی غیر معمول برای این شرکت مستقر در کوپرتینو داشت). با توجه به این نکته، جای شگفتی ندارد که تقریبا تمامی افراد مشتاق به دنیای فناوری انتظار دارند که مدل‎های در پیش روی آیفون 2016- یک مدل 4.7 اینچی و بک مدل 5.5 اینچی- در شهریورماه نیز معرفی خواهند شد و تمامی قرائن و شواهد هم از همین احتمال خبر می‎دهند.

طبق گفته‎ی افشاکننده معروف توییتر یعنی آقای ایوان بلس (با نام کاربری @evleaks)، که معمولا به حرف‎های او در این زمینه‎ها معمولا می‎شود اعتماد کرد، تاریخ رونمایی نسل بعدی آیفون‎ها در یک بازه‎ی زمانی یک هفته‎ای خواهد بود که شروع آن از 22 شهریور ماه است. چون اپل عاشق شروع فروش آیفون‎های خود در روز جمعه است، ممکن است تاریخ 26 شهریور تاریخ عرضه‎ی این گوشی به بازار باشد. یقینا در حال حاضر، نمی‎توان هیچ چیزی را به یقین مورد تایید قرار داد.

این کاربر توییتر در توییت خود از اسم آیفون 7 به هنگام گفتن این خبر استفاده نکرده است. به این علت که اپل ممکن است نخواهد از این نام برای آیفون‎های امسال خود استفاده کند و در عوض از الگوی اسمی شبیه به iPhone 6x (که x می‎تواند تقریبا به معنای هرچیزی باشد) بهره ببرد. گفته می‎شود که آیفون‎های مدل 2015 اپل از نظر طراحی فرق چندان بارزی به نسبت آیفون 6 اس و 6 اس پلاس نخواهند داشت، چون تغییرات مهم برای مدل‎های 2017 آیفون حفظ شده است، که بایستی طراحی کاملا متفاوتی به همراه قابلیت‎های کاملا جدیدی در اختیار داشته باشند.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد