نینتندو سوئیچ 2 از سازگاری معکوس پشتیبانی خواهد کرد

چند وقتی است که اطلاعات فاش شده و شایعات زیادی در مورد کنسول نسل بعدی نینتندو یعنی سوئیچ 2 منتشر می‌شود. پیش‌تر گفته شده بود که این کمپانی ژاپنی هدف گذاری کرده تا امسال 10 میلیون دستگاه از کنسول نسل جدید خود را تولید کند. اکنون، یک رسانه پرتغالی به نام Universo Nintendo اطلاعات جدیدی را از تولید محتوای کنسول‌های نینتندو و خبرنگار PH Brazil در آخرین قسمت پادکست اسپاتیفای خود منتشر کرده است. با دیجی رو همراه باشید.

نینتندو سوئیچ 2 از سازگاری معکوس پشتیبانی خواهد کرد

بر اساس آخرین گزارش‌ها، نینتندو سوئیچ 2 از سازگاری معکوس پشتیبانی خواهد کرد. این بدان معناست که کنسول نسل بعدی نینتندو قادر خواهد بود بازی‌های قدیمی‌تر ساخته شده برای نسل قبل را اجرا کند. در نسخه ترجمه شده از این گزارش آمده است که سوئیچ 2 به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا بهبودهایی را بر روی عناوین فعلی نینتندو سوئیچ اعمال کنند. این بدان معناست که بازی‌های موجود در سوئیچ اصلی ممکن است با برخی بهبودها و پیشرفت‌های گرافیکی و فنی، روی کنسول نسل بعدی نینتندو نیز قابل اجرا باشند. با این حال، هنوز مشخص نیست سوئیچ 2 تا چه حد و به چه شکلی از بازی‌های نسل قبل پشتیبانی خواهد کرد.

نینتندو سوئیچ 2

نینتندو سوییچ 2 با کارتریج‌های فعلی سوییچ و همچنین عناوین دیجیتال آن سازگار خواهد بود. این موضوع می‌تواند مشابه سازگاری معکوس پلی استیشن 5 سونی باشد. قابل ذکر است که پلی استیشن 5 بسیاری از بازی‌های پلی استیشن 5 را ارتقا داده و بهبود می‌بخشد تا گرافیک آن‌ها بهتر به نظر برسد و این شاید همان کاری باشد که نینتندو نیز قصد انجام دادنش را دارد.

بر اساس شایعاتی که پیش‌تر منتشر شده بود، نینتندو سوییچ 2 دارای صفحه نمایش 8 اینچی LCD خواهد بود. همچنین، انتظار می‌رود این کنسول با تراشه انویدیا تگرا 239 و با پشتیبانی از وضوح 1080p و رهگیری پرتو (Ray Tracing) عرضه شود. پیش‌بینی می‌شود که قیمت این کنسول حدود 400 دلار بوده و اواخر سال 2024 وارد بازار شود.

منبع gizmochina
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد