بروزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو برای تبلت انویدیا شیلد K1 منتشرشد

تبلت انویدیا شیلد K1

انویدیا با ارائه بروزرسانی تبلت اندرویدی خود، نتوانست نظر بازار‌های بین المللی را به خود جلب کند که به واسطه همان مجبور به کاهش قیمت 200 دلاری تبلت خود شد. حالا به نظر می‌رسد که اندروید مارشمالو بتواند سکوی پرتابی برای تبلت انویدیا باشد.

هفته گذشته انویدیا از برخی ویژگی‌های تبلت اندرویدی خود سخت گفت که همزمان با عرضه بروزرسانی نسخه 6.0 اندروید مارشمالو، در دسترس قرار خواهند گرفت. حال خبر خوب برای دارندگان این تبلت، ارائه این بروزرسانی می‌باشد که هم اکنون قادر به دریافت اندروید مارشمالو بر روی تبلت خود خواهند بود.

در همین راستا انویدیا بر اساس بیانیه خود عنوان داشته است:

” در زمان تعطیلات سال جدید، خبر خوبی که به کاربران تبلت انویدیا شیلد K1 می‌توانیم دهیم آن است که به کمک این بروزرسانی، گیمیرها را کمی خوشحال تر از قبل خواهیم کرد. این تبلت قدرتمند با پردازنده سریع، صفحه نمایش قدرتمند قادر به ارائه تصاویر Full Hd با وضوع کیفیت 1080p و دو اسپیکر خودش حالا قادر خواهد بود تا از ویژگی‌های مدرن ارائه شده توسط اندروید مارشمالو استفاده نماید که می‌توان از این پیشرفت به بهبود کارایی برنامه ها،  Standby کردن برنامه ها و همچنین مدیریت هرچه بهتر حافظه نام برد.”