گوشی OnePlus 2 از باطری 3,300 میلی آمپر ساعتی برخوردار خواهد بود

به نظرمی رسد شرکت OnePlus قصد ندارد تبلیغات وسیع خود را در رابطه با گوشی هوشمند بعدی خود با نام OnePlus 2 متوقف کند. اخیرا تعدادی از اعضای این شرکت چینی با حضور در یک جلسه پرسش و پاسخ در شبکه اجتماعی مطرح چینی با نام Reddit به سوالاتی در خصوص این گوشی جدید پاسخ دادند و به این ترتیب اطلاعات جدیدی در رابطه با آن منتشر گردید.

اول از همه این که تصویری که در زیر مشاهده می کنید توسط OnePlus در وب سایت مذکور پست شد. این تصویر به وضوح نمایی از گوشی قبلی این شرکت یعنی OnePlus 1 می باشد ولی نکته جالب این که گفته شده در زیر این گوشی، گوشی هوشمند OnePlus 2 قرار دارد که البته با توجه به فاصله مشهود گوشی با سطح، این ادعا درست به نظر می رسد. پس اولین چیزی که در رابطه با گوشی OnePlus 2 می توان گفت این است که در مقایسه با نسخه قبلی خود کوچکتر شده است.

OnePlus 2 Under OnePlus 1 - گوشی OnePlus 2 از باطری 3,300 میلی آمپر ساعتی برخوردار خواهد بودبا وجود این ابعاد کوچکتر، اعلام شده که گوشی هوشمند OnePlus 2 از یک باطری با ظرفیت 3,300 میلی آمپر ساعت استفاده خواهد کرد که در مقایسه با باطری 3,100 میلی آمپر ساعتی OnePlus 1 حدود 10 درصد افزایش داشته است.

یکی از اولویت های مهم تیم سازنده این گوشی در طراحی آن، دوربین آن بوده است. از طرف دیگر گوشی هوشمند OnePlus 2 از سنسور تشخیص ضربان قلب استفاده نخواهد کرد. سنسور تشخیص اثر انگشت نیز در این گوشی بر خلاف نسخه قبلی در صفحه نمایش قرار نخواهد گرفت و به جای آن از یک سنسور فیزیکی جداگانه مانند آنچه که در گوشی های ساخت اپل و سامسونگ مشاهده نموده ایم استفاده خواهد کرد.

با وجود اینکه خریداران هنوز هم برای خرید این گوشی جدید نیاز به یک دعوتنامه خواهند داشت اما این سیستم با توجه به بازخوردهایی که از خریداران OnePlus 1 گرفته شده است، بهبود هایی را شاهد خواهد بود. همچنین حامیان اولیه این شرکت در اولویت خواهند بود.

Oneplus 1 - گوشی OnePlus 2 از باطری 3,300 میلی آمپر ساعتی برخوردار خواهد بودبا توجه به اطلاعات منتشر شده در خصوص گوشی هوشمند OnePlus 2 به نطر می رسد این محصول نیز همانند نسخه قبلی خود از کیفیت طراحی و تولید بالایی برخوردار خواهد بود اما با این وجود هنوز اعلام نشده است که در ساخت بدنه آن از فلز استفاده شده است یا نه. تنها چیزی که فعلا می توان گفت این است که پوشش پشتی بدنه متفاوت تر از نسخه نسل قبل خواهد بود.

سه مدل مختلف از گوشی هوشمند OnePlus 2 روانه بازار خواهد شد که با توجه به شایعات پیشین احتمالا نام آن ها A2003، A2001 و A2005 خواهد بود. یکی از این مدل ها مختص کشور چین می باشد و دو مدل دیگر به بازار های جهانی راه خواهند یافت. از بین دو مدل بین المللی نیز به نظر می رسد یکی از آن ها برای عرضه در منطقه آمریکای شمالی و دیگری جهت ارائه در اروپا و آسیا در نظر گرفته شده است. یکی از تفاوت های اصلی این مدل ها نیز مربوط به پشتیبانی از شبکه های مختلف می باشد.

در نهایت خبر خوبی که برای طرفداران OnePlus 1 و کسانی که فکر می کنند این گوشی با قیمت 249 دلار هنوز هم یک انتخاب ایده آل می باشد داده شده، این است که با وجود عرضه OnePlus 2 فروش نسخه قبلی متوقف نخواهد شد.

gsmarena

مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.