PES 2017 و کسب مجوز رسمی یک تیم دیگر از لیگ برتر انگلیس

اگر از طرفداران فوتبال و البته بازی‌های رایانه‌ای باشید، حتماً از رقابت شدید کونامی و EA بر سر تصاحب مجوز رسمی یا همان لایسنس تیم‌های مطرح دنیا، باخبر هستید. کونامی که در چند سال گذشته حسابی در این زمینه از رقیب غربی خود عقب افتاده است، سخت در تلاش است تا کمبودهای سری PES را برطرف نماید تا بازیکنان، کمتر با نام‌های عجیب و غریب و من درآوردی در این بازی فوتبالی مواجه شوند!

در همین راستا قرار است تا یک تیم دیگر از لیگ برتر انگلیس نیز به جمع تیم‌های لایسنس شده PES 2017 بپیوندد و انتظار می‌رود نام این تیم در جریان نمایشگاه گیمزکام 2016 (Gamescom) اعلام شود.

لیگ برتر انگلیس در PES 2017آقای آدام بهاتی (Adam Bhatti) که مدیر انجمن سری بازی‌های PES می‌باشد، اخیراً در پاسخ به پرسش یک خبرنگار که پرسیده بود آیا تیم لیگ برتری جدیدی نیز به PES 2017 اضافه خواهد شد یا نه، تنها به یک کلمه بسنده کرده و گفته است: “بله”.

وقتی از وی خواسته شد که توضیح بیشتری در این رابطه ارائه کند، گفت: “منچستر یونایتد به تازگی قرارداد همکاری با EA امضاء کرده و این تنها چیزی است که می‌توانم تا زمان برگزاری گیمزکام، به شما اعلام کنم”.

مجوز رسمی آرسنال برای PES 2017
طرفداران آرسنال بشتابید؛ توپچی‌های لندن این بار با اسامی واقعی و جزئیات دقیق گرافیکی

پیش از این کونامی مجوز رسمی تیم لیگ برتری آرسنال را نیز برای استفاده در PES 2017 بدست آورده بود و باید دید در نمایشگاه گیمزکام چه تیم دیگری از این لیگ پرهیجان به بازی اضافه خواهد شد. شایان ذکر است که این نمایشگاه قرار است اواخر ماه جاری میلادی در شهر کلن آلمان برگزار شود.

آقای بهاتی در خصوص ورزشگاه‌های موجود در PES 2017 نیز اعلام کرد که لیست کامل این ورزشگاه‌ها در نمایشگاه گیمزکام به اطلاع علاقه‌مندان خواهد رسید. وی به این نکته هم اشاره کرده که کونامی به هیچ وجه تمایل ندارد وارد جنگ افزایش قیمت با EA بر سر لایسنس تیم‌ها شود، ولی به هر حال این شرکت قصد دارد تا همچنان در کورس رقابت باقی بماند. نسخه سال گذشته PES با بازخوردهای خوبی روبرو شد و این اتفاق می‌تواند برای PES 2017 نیز تکرار شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع attackofthefanboy
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.