نخستین شو تلویزیونی کمپانی اپل به نام “سیاره اپلیکیشن‌ها” در راه است

کمپانی اپل پس از عرضه Apple TV به فکر آن افتاد تا به سمت ساخت برنامه‌های تلویزیونی مختص به خود حرکت کند. چند ماه قبل خبری بر روی رسانه‌ها مبنی بر آغاز فعالیت اپل در زمینه ساخت یک شو تلویزیونی قرار گرفت. در آن گزارش آمده بود که این شو نخستین برنامه ساخت اپل است که قصد دارد در آن به مسائل مربوط به توسعه دهندگان بپردازد و درواقع مخاطب اصلی آن توسعه دهندگان هستند.

اینک این کمپانی کوپرتینویی نام این برنامه را انتخاب کرده است و باید منتظر پخش شو تلویزیونی “Planet of the Apps” یا «سیاره اپلیکیشن‌ها» باشیم. این برنامه قصد دارد تا به معرفی 100 استعداد سازنده اپلیکیشن‌ها در سراسر جهان بپردازد. بنابراین کسانی که قصد دارند دیده شوند و اپلیکیشن آن‌ها توسط این برنامه معرفی شود می‌توانند به وب‌سایت رسمی برنامه Planet of the Apps مراجعه کرده و اپلیکیشن خود را در آن وب‌سایت به ثبت برسانند. علاوه بر ثبت اطلاعات شما نیازمند ساخت یک کلیپ 1 دقیقه‌ای نیز خواهید بود که در آن می‌بایست به معرفی خود و تیم سازنده آن اپلیکیشن بپردازید.

برنامه تلویزیونی Planet of the Apps اپل

فرمت پخش این شو تلویزیونی هنوز به طور مشخصی اعلام نشده است و هنوز اطلاعات ما در این زمینه بسیار کم است. اما آن چه که در ارتباط با این برنامه به صورت کامل روشن است، صحبت در خصوص اپلیکیشن‌ها و کسانی است که برای ساخت اپلیکیشن‌ها تلاش می‌کنند و توانسته‌اند نسبت به سایر افراد در این زمینه استعداد بهتری را از خود به نمایش گذارند. در بخش توضیحات وب‌سایت این برنامه آمده است:

تهیه کنندگان شو تلویزیونی «سیاره اپلیکیشن‌ها» عبارت از will.i.am (خواننده معروف آمریکایی)، بن سیلورمن و هاوارد اُونز خواهند بود که برای ساخت یک مجموعه در حال حاضر فاقد نمایشنامه در ارتباط با دنیای پیچیده اپلیکیشن‌ها و افراد با استعدادی که قصد نوآوری در آن‌ها را دارند تیم قدرتمندی را تشکیل داده‌اند. آن‌ها به دنبال توسعه دهندگانی هستند که با چشم انداز خود قصد دارند شکل تازه‌ای را به آینده ببخشند، مشکلات واقعی را حل کنند و در زندگی روزمره ما اثرات مثبتی وارد کنند.

سیلورمن در این باره می‌گوید:

ما واقعاً می‌خواهیم داستان این افراد را تعریف کنیم و توضیح دهیم که چگونه یک اپلیکیشن توسعه یافته، ایجاد شده و سپس برای استفاده عموم کاربران عرضه می‌شود.

توسعه دهندگان شرکت کننده در این برنامه توسط برخی از بهترین کارشناس‌های جهان در حوزه فناوری و سرگرمی مورد بررسی قرار خواهند گرفت و آن‌ها این فرصت را خواهند داشت تا با دریافت جایزه 10 میلیون دلاری، تغییرات اساسی را در کسب و کار خود ایجاد کنند. علاوه بر آن خود اپل نیز متعهد شده است تا اپلیکیشن‌های برگزیده را در فروشگاه اپ استور قرار دهد. متأسفانه در حال حاضر مشخص نیست که شو تلویزیونی سیاره اپلیکیشن‌ها چگونه و از چه طریقی پخش خواهد شد اما این احتمال وجود دارد که اپل به جهت پیشبرد کسب و کار اپل تی‌وی و آیتونز، چنین شو تلویزیونی را مختص کاربران این دو پلتفرم عرضه کند.

شما نیز می‌توانید برای شرکت در مسابقه این شو تلویزیونی از طریق این لینک اقدام کنید.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد