Pokemon Go در حال تبدیل به محبوب‌ترین بازی موبایلی تاریخ آمریکا!

دیگر بعید به نظر می‌رسد که شما نام بازی پوکمون گو را نشنیده باشید. این بازی که چند مدتی است از عرضه محدود آن می‌گذرد، تنها در چند کشور خاص نظیر آمریکا و استرالیا قابل اجرا است و نینتندو اعلام کرده که به زودی شما این محصول را در کشورهای خود نیز می‌توانید اجرا کنید. این بازی به سرعت به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی نزد مخاطبین میلیونی خودش تبدیل شد و اینک بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها پوکمون گو شانس آن را دارد تا خودش را به عنوان «محبوب‌ترین بازی موبایلی تاریخ آمریکا» به همگان مطرح کند.

اطلاعات منتشر شده از سوی Survey Monkey نشان می‌دهد که کاربران تلفن‌های هوشمند علاقه‌مند به پوکمون گو روز به روز در ایالات متحده در حال افزایش هستند و افراد بیشتری به این بازی اضافه می‌شوند. این میزان به قدری رسیده است که حتی محبوب‌ترین بازی موبایلی تاریخ آمریکا “Candy Crush Saga” را نیز از پیش روی خود برداشته است. البته هنوز پوکمون گو نتوانسته رکورد بازیکنان مختلف بازی کندی کراش ساگا در سراسر جهان را رد کند و این رکوردشکنی تنها در چندین کشور اتفاق افتاده است که در رأس آن‌ها آمریکا قرار دارد.

Pokemon Go

بازی کندی کراش ساگا در زمان اوج خود موفق شد تا 93 میلیون بازیکن را در هر روز به نام خود ثبت کند و این در حالی است که رکورد جهانی Pokemon Go در حال حاضر 21 میلیون کاربر است. البته به یاد داشته باشید که این بازی فوق‌العاده هیجان انگیز و جذاب هنوز در بسیاری از کشورها ارائه نشده است و تنها کاربران چند کشور خاص قادر به اجرای آن هستند. به همین خاطر شکی نیست که در هفته‌های آینده شاهد افزوده شدن میلیون‌ها بازیکن جدید به این بازی موبایلی خواهیم بود. در همین راستا روز گذشته مدیران نینتندو و نیاتیک اعلام کردند که پوکمون گو به زودی در آلمان و چند کشور اروپایی دیگر نیز عرضه خواهد شد.

حال توسعه دهنده اصلی این بازی، شرکت نیاتیک با چالش جدیدی دست و پا خواهد کرد. آن‌ها باید مطمئن باشند که این افزایش محبوبیت و رشد میلیونی بازیکنان این بازی همچنان رو به جلو حرکت خواهد کرد و یا با سقوط آزاد مواجه خواهد شد!

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.