فروش استثنایی ساعت های هوشمند در فروشگاه Gearbest با قیمت های بسیار پایین

در چند وقت اخیر ساعت‌های هوشمند تبدیل به محبوب‌ترین لوازم جانبی شده‌اند و تقریباً اغلب برندهای محلی و بین‌المللی ساعت های هوشمندی را معرفی کرده‌اند. هم اکنون نیز یک حراج ساعت هوشمند در فروشگاه آنلاین Gearbest در حال برگزاری است که این فروش ویژه از 21 تیر (11 جولای) آغاز و تا 27 تیر (17 جولای) ادامه خواهد داشت. در این فرصت استثنایی شما می‌توانید ساعت‌هایی با قیمت تنها 9.99 دلار خریداری کنید که واقعاً قیمت کمی به نظر می‌رسد. در این حراج ساعت‌های هوشمند مختلفی وجود دارد که ساعت جدید SMA-R نیز در میان آنها برای خرید قرار گرفته است.

شاید برجسته‌ترین ساعت در این فروش ویژه نیز همین ساعت هوشمند SMA-R باشد که برخی ویژگی‌های آن به این قرار است:

حسگر ضربان قلب
قابلیت کنترل صوتی سیری
نظارت بر خواب
یادآوری کم تحرکی
تاریخچه فعالیت‌های بدنی
کنترل موسیقی
رابط‌های کاربری متنوع
دارای گواهی ضد آب IP54
پشتیبانی از چند زبان

این فروشگاه در هرروز تنها اقدام به فروش 20 عدد از این ساعت را به قیمت تنها 37.99 دلار می‌کند و پس از پایان این تعداد می‌توانید در تاریخ حراجی، ساعت را با قیمت 44.99 دلار بخرید. قیمت این ساعت پس از پایان حراجی برابر 55.99 دلار خواهد بود.

smartwatch-sale-on-gearbest-july-17-768x731

همان‌طور که گفتیم، به جز ساعت هوشمند SMA-R، ساعت‌های هوشمند دیگری نیز در این حراج تبلیغاتی حضور دارند. برای مثال، ساعت هوشمند U80 که می‌تواند به تنهایی نقش یک تلفن را نیز بر عهده بگیرد و دارای قابلیت‌های برقراری تماس، یادآوری و موارد دیگر است فقط دارای قیمت 7.99 دلاری است. در این حراجی بندهای هوشمند نیز وجود دارند که در میان آنها می‌توان از B6 با حسگر ضربان قلب نام برد که قیمت آن نیز فقط 15.99 دلار است. البته نباید از ساعت‌های هوشمند فوق العاده و پر امکانات Elephone W2 با برچسب قیمت 39.99 دلار و Q2 Siri با قیمت 49.99 دلار موجود در این حراجی غافل شد.

فروش همه مدل‌ها به صورت روزانه محدود شده است، پس اگر به دنبال خرید یک ساعت هوشمند ارزان چینی هستید، بهتر است سریعاً دست به کار شوید چون تنها 3 روز وقت برای خرید در اختیار دارید. در آخر هم باید بگوییم که ارسال ساعت‌ها به سراسر دنیا در این حراجی کاملاً رایگان است، بنابراین نیازی به پرداخت مبلغ اضافه برای پست نیست.