رزیدنت اویل 5 به زودی برای کنسول های نسل هشتم عرضه خواهد شد

رزیدنت اویل 5

اگر از طرفداران بازی های رایانه ای باشید حتما با سری بازی های رزیدنت اویل آشنایی دارید. این روزها شایعات و اخبار زیادی پیرامون این سری منتشر می شود و این طور که به نظر می رسد در آینده ای نزدیک قرار است اتفاقات بزرگ تری در رابطه با این مجموعه محبوب رخ دهد.

با این وجود و در حالی که همه بازیبازان منتظر شنیدن خبر ساخت نسخه جدیدی از سری رزیدنت اویل بودند، کمپانی ژاپنی کپکام اعلام کرد که قصد دارد نسخه های 4، 5 و 6 این بازی را برای کنسول های نسل هشتم سونی و مایکروسافت نیز روانه بازار کند (باز هم ریمستری دیگر!). البته در حال حاضر که این مطلب را می خوانید نسخه ششم از این سری بازی ها بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان قابل بازی می باشد و طبق زمانبندی ای که از قبل توسط کپکام اعلام شده بود، نسخه بعدی نیز رزیدنت اویل 5 خواهد بود. حال امروز تاریخ دقیق عرضه این بازی بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان اعلام شده است و طرفداران می توانند این عنوان محبوب را در تاریخ 8 تیر ماه خریداری نمایند.

این خبر پس از آن منتشر شد که در چند وقت گذشته شایعات مختلفی حکایت از عرضه این عنوان در اواخر ماه جاری میلادی داشتند که البته تا به امروز هیچ شفاف سازی رسمی ای در این خصوص توسط شرکت سازنده انجام نشده بود.

نسخه پلی استیشن 4 رزیدنت اویل 5عرضه دوباره رزیدنت اویل 5 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان با بهبود ها و بروزرسانی هایی نیز همراه بوده و این طور که گفته شده است، نسخه نسل هشتمی این بازی با دقت تصویری 1080p و نرخ فریم بیشتری در مقایسه با نسخه اصلی آن اجرا خواهد شد. به علاوه تمامی محتویات دانلودی و اضافه بازی، از جمله حالت جدید No Mercy که در نسخه رایانه های شخصی رزیدنت اویل 5 وجود داشت، در این نسخه جدید نیز گنجانده شده اند.

در کنار همه موارد فوق، گفته شده که یک حالت جدید با نام Mercenaries Unlimited نیز برای نسخه نسل هشتمی رزیدنت اویل 5 در نظر گرفته شده است که ارزش خرید آن را بالا برده و می تواند حتی کاربرانی را که پیش از این و در نسل هفتم کنسول ها، آن را خریداری کرده اند نیز به خرید نسخه بازسازی شده این عنوان محبوب تشویق کند.