فلای تودی

آیا ساعت هوشمند شیائومی این هفته رونمایی می‌شود؟

از زمانی که شیائومی آغاز به تولید گوشی‌های هوشمند کرده است، شایعه عرضه یک ساعت هوشمند توسط این شرکت چینی همواره به گوش می‌رسد اما هیچ چیزی توسط آن‌ها تأیید نشده است. اما به نظر می‌رسد که روز موعود نزدیک است و اخبار حول و حوش این کمپانی حاکی از آن است که هفته جاری شاهد پرده برداری از ساعت هوشمند شیائومی خواهیم بود.

این تولیدکننده چندی است که کار خود را در حوزه گجت‌های پوشیدنی آغاز کرده است و طی این مدت شاهد عرضه سه دست‌بند سلامت به نام Mi Band که البته یکی از آن‌ها مخصوص کودکان است بوده‌ایم. چندی پیش خبری به بیرون درز کرد که بر اساس آن شیائومی در تاریخ 25 آگوست (4 شهریور) میزبان یک رویداد خبری خواهد بود تا سرانجام از ساعت هوشمند خود رونمایی کند. این خبری است که ما هفته‌های متوالی آن را شنیده‌ایم و کمتر از یک هفته دیگر این تاریخ فرا می‌رسد.

ساعت هوشمند شیائومی ساعت هوشمند شیائومی با قیمت حدودی 150 دلار

در حال حاضر متأسفانه اطلاعات بیشتری در ارتباط با این محصول به بیرون درز پیدا نکرده است با این حال باید گفت که قیمت این ساعت نسبت به محصولات قدرتمند بازار نظیر اپل واچ (Apple Watch) از قیمت بسیار کمتری برخوردار خواهد بود. تحلیلگران معتقدند که شیائومی این ساعت هوشمند را با برچسب قیمتی حدود 150 دلار روانه بازار کند اما شخصی فعال در اتحادیه تلفن همراه چین عنوان می‌کند که این محصول کمی گران قیمت‌تر خواهد بود. با این وجود خریداران بین‌المللی این ساعت هوشمند چندان هم نباید امیدوار به ثابت ماندن این قیمت باشند؛ چرا که ممکن است قیمت این ساعت پس از عرضه در کشورهای مختلف، با توجه به سیاست‌های کلان تا 30 درصد افزایش یابد.

اگر بخواهیم با اطمینان از این محصول سخن بگوییم باید تا هفته آینده صبر کنیم. در صورتی که شیائومی این محصور را معرفی کند، بدون شک گجت نیوز در قالب یک خبر آن را پوشش داده و تقدیم مخاطبین محترم خواهد کرد.

منبع neowin
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد