گلکسی سی 9 مجهز به صفحه نمایشی 5.7 اینچی خواهد بود

این طور که به نظر می‌رسد، گوشی‌های هوشمند سری گلکسی سی (Galaxy C) سامسونگ مختص بازار چین تولید می‌شوند. اما نباید این نکته را نیز نادیده گرفت که در صورت درآمدزا بودن این سری از محصولات، سامسونگ به احتمال زیاد عرضه جهانی آن را نیز در برنامه‌های خود خواهد گنجاند.

در حال حاضر دو گوشی هوشمند از این سری در کشور چین منتشر شده‌اند که عبارتند از گلکسی سی 5 و گلکسی سی 7. اما این همه ماجرا نیست و کمپانی کره‌ای سامسونگ قصد دارد به زودی مدل سوم از گوشی‌های این سری را نیز با نام گلکسی سی 9 (Galaxy C9) روانه بازار کند.

گلکسی سی 7 سامسونگ
گوشی هوشمند گلکسی سی 7 سامسونگ

همان‌طور که از نام این محصول جدید برمی‌آید، گلکسی سی 9 به مراتب قابلیت‌های بسیار بهتری نسبت به دو گوشی نسل گذشته خود خواهد داشت. البته چند روز قبل گزارشی منتشر شده بود که نشان می‌داد گوشی هوشمند گلکسی سی 9 سامسونگ با شماره مدل SM-C900، در طی مراحل تولید با نام Amy نیز شناخته می‌شود. پس اگر جایی با این نام برخورد کردید بدانید که منظور همان گلکسی سی 9 می‌باشد.

با این حال این تمام چیزی بود که تا به امروز راجع به گلکسی سی 9 می‌دانستیم و تاکنون اطلاعات چندان موثقی در مورد ویژگی‌های سخت‌افزاری آن منتشر نشده بود. اما خوشبختانه امروز به لطف وب‌سایت متعلق به سازمان واردات کشور هند با نام Zauba که این محصول را در لیست خود برای انجام تست‌های لازم قرار داده است، اطلاعاتی راجع به آن ارائه شده که در ادامه خواهید خواند.

گلکسی سی 9 در وب‌سایت Zauba
وب‌سایت متعلق به سازمان واردات کشور هند با نام Zauba، گلکسی سی 9 را در لیست خود قرار داده است.

طبق اطلاعات این وب‌سایت، گوشی هوشمند گلکسی سی 9 سامسونگ همانند مدل نسل پیشین خود، یعنی گلکسی سی 7، مجهز به صفحه نمایشی 5.7 اینچی بوده و بدین ترتیب کمی بزرگ‌تر از گلکسی سی 5 خواهد بود که صفحه نمایشی 5.2 اینچی داشت. متاسفانه به غیر از اندازه صفحه نمایش، به نکته دیگری در خصوص سخت‌افزار این گوشی اشاره نشده اما قیمتی هم که برای آن درج شده قابل توجه است. قیمت تعیین شده برای گلکسی سی 9 در این وب‌سایت، برابر 17,000 روپیه (معادل 250 دلار) می‌باشد که البته به احتمال زیاد این قیمت، نهایی نبوده و با تغییراتی همراه خواهد بود.

با توجه به اینکه هر دو گوشی هوشمند نسل گذشته این سری، یعنی گلکسی سی 5 و گلکسی سی 7، تنها در کشور چین به صورت رسمی عرضه شده بودند، انتظار می‌رود گوشی هوشمند گلکسی سی 9 هم در ابتدای امر تنها وارد بازار این کشور شود. مطمئناً قبل از انتشار رسمی این محصول اطلاعات کامل‌تری در خصوص سخت‌افزار آن منتشر خواهد شد و اگر پیگیر اخبار دیجی رو باشید می‌توانید در مورد این محصول جدید سامسونگ اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.