گلکسی جی 3 پرو سامسونگ معرفی شد

سامسونگ گلکسی جی 3 پرو رسمی شد

محصول جدید سامسونگ، Galaxy J3 Pro به صورت رسمی از طریق وبسایت چینی سامسونگ معرفی شد.

گلکسی جی 3 پرو آپگریدی برای مدل قبلی خود جی 3 2016 است که در ماه ژانویه وارد بازار شده بود. همانطور که از نام این گوشی پیداست مدل پرو امکانات بیشتری در زمینه حافظه داخلی، رم و دوربین نسبت به مدل قبلی خود به شما ارائه خواهد کرد.

دوربین بزرگترین پیشرفت جی 3 پرو نسبت به مدل قبلی خواهد بود، دوربین عقب از 5 مگاپیکسل به 8 مگاپیکسل ارتقا یافته و دوربین سلفی از 2 مگاپیکسل به یک دوربین 5 مگاپیکسلی تبدیل شده است. در حالیکه مدل جی 3 2016 از 1.5 گیگ رم برخوردار بود در جی 3 پرو شاهد یک رم 2 گیگابایتی خواهیم بود. حافظه داخلی گوشی نیز ارتقا یافته و از حافظه 8 گیگابایتی مدل قبلی به حافظه 16 گیگابایتی ارتقا پیدا کرده است، اگر چه گوشی از حافظه خارجی نیز پشتیبانی میکند.

به جز مواردی که ذکر شد سایر مشخصات جی 3 پرو همان مشخصات مدل قبلی یعنی جی 3 2016 خواهد بود. صفحه نمایش 5 اینچی سوپر AMOLED HD، پردازنده 1.2 مگاهرتزی، اتصال 4G و پشتیبانی از 2 سیم کارت سایر مشخصات محصول جدید سامسونگ خواهد بود. متاسفانه سیستم عامل هم پیشرفتی نداشته و همانند مدل قبلی که 6 ماه قبل عرضه شده بود، همچنان از آندروید 5.1 آبنبات چوبی استفاده می‌کند!