سری Galaxy Tab S سامسونگ هرگز به‌روزرسانی اندروید 6 را دریافت نخواهند کرد

سری Galaxy Tab S سامسونگ هرگز به‌روزرسانی اندروید 6 را دریافت نخواهند کرد

آیا شما هم یکی از مالکین گلکسی تب اس سامسونگ هستید؟ این تبلت‌های بزرگ حدود دو سالی است که وارد بازار شده‌اند. اگر شما نسخه‌های قدرتمند 8.4 یا 10.5 اینچی آن را دارید، همچنان می‌توانید پس از گذشت دو سال از آن لذت ببرید. اما خبر غم انگیزی برای دارندگان تبلت‌های این سری وجود دارد و آن هم عدم ارائه به‌روزرسانی مارشمالو برای آنها توسط سامسونگ است.

بخش موبایل سامسونگ هند با انتشار پستی در فیسبوک عنوان کردند که این شرکت برنامه‌ای جهت ارائه به‌روزرسانی اندروید مارشمالو برای این سری از تبلت‌ها ندارد و این در حالی است که سامسونگ برای برخی از اعضای این خانواده قول اجرای اندروید 6.0 را داده بود. البته قابل ذکر است که شایعات زیادی نیز شنیده می‌شود که بالاخره در آینده به‌روزرسانی دیگری در اختیار کاربران تبلت‌های سری تب S سامسونگ قرار خواهد گرفت.

125-galaxy_tab_sشرکت کره‌ای ممکن است نظر خود را تغییر داده باشد یا شاید هم هرگز قصد ارائه به‌روزرسانی برای این سری از محصولات را نداشته است. از سوی دیگر پس از گذشت دو سال از عمر این خانواده فناوری آنها قدیمی به نظر می‌رسد و احتمالا از نظر سامسونگ زمان بازنشسته شدن آنها فرا رسیده است.

آیا شما هم یکی از دارندگان Samsung Galaxy Tab S هستید؟ نظر شما در مورد این اقدام شرکت سامسونگ چیست؟