گیم لانچر سامسونگ با بروزرسانی‌های جدید

در چندین سال گذشته، سامسونگ محیط کاربری گوشی‌های خود را دست‌خوش تغییرات زیادی کرده است. یکی از این تغییرات برای دارندگان پرچم‌داران سامسونگ، مانند Galaxy S7 یا S7 Edge دسترسی به برنامه‌ای به نام Game Luncher می‌باشد.

از امکانات این لانچر می‌توان دسترسی به تغییر وضعیت و ایجاد میانبرها و یا غیرفعال کردن اطلاعیه‌ها (Notifications) و دکمه‌های عقب و جلو، اشاره کرد. برای دیدن ویژگی‌های بیشتر این اپ اختصاصی سامسونگ می‌توانید به این سایت مراجعه کنید.

در ابتدا گرافیک رابط کاربری، به‌روزرسانی‌هایی را داشته است و بازی‌ها در یک قالب یک کاشی قرارگرفته‌اند. این قالب به‌عنوان صحنه بازی شناخته‌شده و شامل اطلاعیه‌های بازی نیز می‌شود. هرچند که این بخش از بخش بازی‌های در دسترس جداشده شده است.

گیم لانچر سامسونگ

بازی‌ها به چندین صورت قابل مرتب شدن هستند، حتی به‌صورت صورت دستی! همچنین شما می‌توانید اشتراک و تکمیل فرم کانال‌های یوتیوب را در همین لانچر انجام‌شده. گیمرها می‌توانند بازی‌های محبوب را در لانچر مشاهده کنند. سایر اپ های سامسونگ درزمینه بازی و ابزار بازی نیز به‌روزرسانی‌هایی را دریافت خواهندکرد. این اپ مخصوص بازی با یک دکمه شناور در بالای صفحه‌نمایش نمایش اجرا می‌شود که شامل آمار سخت‌افزاری مانند درصد ذخیره باتری، رم و حافظه اشغال‌شده شده است. شما می‌توانید صحنه‌هایی از بازی خود را ضبط کرده و از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. به نظر می‌رسد سامسونگ قراراست اپ‌های مخصوص بازی را برای پرچم‌داران داران خود بروزرسانی‌کند. گرچه تا به امروز این خبر فقط در حد یک شایعه است.

اگر شما نیز به‌تازگی آخرین‌مدل‌های مدل‌های سامسونگ را خریداری کرده‌اید، نظر شما درباره این ویژگی‌ها نسبت به سایر مدل‌های تلفن‌های هوشمند چیست؟

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع appy geek
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.