ممکن است گلکسی اس ۷ سامسونگ مجهز به چیپ صدای پیش‌روی ESS باشد

به نظر می‌رسد که گلکسی اس ۷ در حال تبدیل شدن به یک گوشی فوق‌العاده است و این برداشت نتیجه تمام خبرها و شایعه‌های جدید در این زمینه است. دلیل این که تعداد زیادی از خبرها در مورد این گوشی به این زودی منتشر شده‌اند این است که ممکن است این گوشی جدید سامسونگ در ژانویه به بازار بیاید، چون سامسونگ اعلام کرده است که با استفاده از شیوه‌هایی جدید در مدیریت پروژه قادر به کوتاه کردن سیکل تولید این محصول شده است.

در حال حاضر خبرهایی مبنی بر امکان طراحی فریمی از جنس منگنز و پشت و جلوی شیشه‌ای برای این گوشی وجود دارد، طراحی شبیه به طراحی فعلی گوشی‌ّهای سامسونگ. همچنین بسته به محل انتشار این محصول در مورد چیپ‌های پردازنده Exynos 8890, 7422 و Snapdragon 820 صحبت‌هایی به میان آمده است. و همچنین حرف‌هایی در مورد دوربین ۲۰ مگاپیکسلی از نوع ISOCEll و اتصال USB Type-C در این گوشی وجود دارد. که البته همه این ویژگی‌ها برای گوشی‌ای برای سال ۲۰۱۶ کاملاً قابل باور به نظر می‌رسند. جایی که این قضیه کمی مبهم‌تر می‌شود صحبت‌هایی است که در مورد نسخه‌های ویژه این گوشی زده می‌شود، نسخه‌هایی ۵٫۲ و ۵٫۷ اینچی که روزولوشنی به اندازه ۴K را پشتیبانی می‌کنند و گوشی‌ای با صفحه منحنی که به این ترکیب اضافه شده است.

آخرین اخباری که در مورد این گوشی منتشر شده است در مورد تبدیل کننده دیجیتال به آنالوگ این گوشی است، که به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد در این گوشی خود تمرکز بیشتری روی موسیقی داشته باشد. گفته می‌شود که این مبدل، مبدلی دیگر به غیر از ESS SABRE 9018AQ2M است، مبدلی قوی که در گوشی‌های فعلی نیز استفاده شده است و شرکت‌هایی همچون Meizu و Vivo از آن استفاده کرده‌اند.ESS-specs

البته سامسونگ همیشه سعی داشته که چیپ‌های صدایی با کیفیت عالی در گوشی‌های خود داشته باشد، و گوشی‌های سامسونگ برای مدت‌ها است که از چیپ Wolfson DAC استفاده می‌کنند، اما معلوم نیست که گلکسی اس ۷ مجهز به ESS، چه تغییری در زمینه قابلیت‌های صوتی خود خواهد داشت. شاید شایعه‌هایی که در مورد همکاری سامسونگ با سرویس موسیقی jay-Z، که در زمینه استریم موسیقی فشرده شده با فرمت‌های بدون کاهش کیفیت فعالیت می‌کند، وجود دارد. برای کسانی که علاقه‌مندند اطلاعات بیشتری در مورد این چیپ به دست بیاورند ویژگی‌های این چیپ را در جدولی در پایین آورده‌ایم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.