بلیط هواپیما

سامسونگ گوشی میان رده جدید Galaxy J MAX را عرضه می کند

با توجه به شایعاتی که توسط ایوان بلاس به بیرون درز شده است، سامسونگ در حال آماده‌سازی یک گوشی میان رده با صفحه نمایش عظیم‌الجثه است. نام این گوشی قرار است Galaxy J MAX باشد. طبق شایعات قرار است از یک صفحه‌نمایش ۷ اینچی استفاده کند. همچنین قرار است از دو شیار سیمکارت و از شبکه‌های GSM، HSDPA و LTE پشتیبانی کند.

تمامی گوشی‌های سری J سامسونگ میان رده بوده و در مدل‌های Galaxy J1،Galaxy J2،Galaxy J3،Galaxy J4 و Galaxy J5 عرضه‌شده‌اند. بزرگ‌ترین ابعاد صفحه‌نمایش در این سری 5 اینچ بیشتر نبود. اما ارائه یکی گوشی 7 اینچی به نظر کمی غیرمعمول می‌آید. آن‌هم درحالی‌که تبلت های معمولی ابعادی در اندازه 7 اینچ دارند.

با توجه به آنچه در بازار گوشی‌های هوشمند می‌گذرد، یک صفحه‌نمایش 5.5 تا 7 اینچ اندازه محتمل برای این سری بعدی J است. گوشی نکسوس گوگل با صفحه‌نمایش 6 اینچی عرضه شد. درحالی‌که نکسوس 6P صفحه‌نمایشی 5.8 اینچی داشت. جدای از این دو گوشی، حداکثر اندازه صفحه‌نمایش را گوشی Xiaomi Mi، با صفحه‌نمایشی 6.44 اینچی داشت.

ایوان بلاس نیز یک تصویر از پشت‌گوشی ساسمسونگ مدل Galaxy J به اشتراک گذاشته است. با نگاهی به آنچه در شایعات به بیرون درز کرده متوجه غیاب حلقه روشنایی (Smart Glow Ring-چراغی حلقه‌ای مانند در دور دوربین که می‌تواند هنگام دریافت پیام، رنگ‌های متفاوتی را از خود منتشر کند) می شویم. به نظر می‌رسد سری J2 که قرار است عرضه شود از این ویژگی برخوردار باشد. اما به نظر می رسد که این ویژگی که بسیاری از کاربران به آن علاقه دارند در مدل Galaxy J Max نخواهد بود.

این‌ها تنها اطلاعاتی هستند که ما درباره این گوشی دریافت کرده‌ایم. Galaxy J MAX هنوز در حال دریافت مجوزهای مربوطه از سازمان‌های نظارتی است و هنوز اطلاعاتی در مورد مشخصات و قیمت آن در دسترس نیست. به هر حال قبل از انتشار جزئیات بیشتر در بخش نظرات بگویید که چه انتظاراتی از این مدل سامسونگ دارید.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد