چشم پوشی سامسونگ از نسخه اج گلکسی اس 7

همچون گذشته شرکت سامسونگ می خواهد مرکز اصلی رویداد جهانی موبایل را به دست آورد و اولین پرچمداران امسال خود را معرفی کند. تا چندی پیش گفته میشد این کمپانی می خواهد چهار تلفن پرچمدار را در MWC به نمایش بگذارد: دو تلفن گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج به همراه دو نسخه پلاس خود – با اندازه فبلت

اما با چشم پوشی شایعات از گلکسی اس 7 پلاس، ایوان بلاس، کارشناس صنعتی، معتقد است که گلکسی اس 7 اج پلاس نیز در این رویداد جایی نخواهد داشت. پس باید فقط منتظر گلکسی اس 7 و نسخه اج آن باشیم.

در مجموع، تنها ارائه دو نسخه تلفن هوشمند می تواند کار را برای یک فروشنده ساده و سر راست کند. اما طبق شایعات و تصاویر لو رفته اخیر، نسخه اج تنها در انحنای کناری خود با نسخه اصلی S7 متمایز نیست. بلکه گفته می شود صفحه نمایشی 5.5 اینچی دارد و پسوند پلاس نیز در انتهای آن خواهد آمد، به هر حال این اندازه را فبلت های بازار ارائه می دهند.

گلکسی اس 7
گلکسی اس 7

اما این می تواند یک خبر بد برای علاقه مندان به نسخه های خمیده و اج باشد، چرا که باید تنها به خرید یک فبلت 5.5 اینچی دل ببندند و علاقه مندان به تلفن های جمع و جور باید به فکر راه حل دیگری باشند. با این حال سامسونگ با رونمایی یک تلفن با ادغام امکانات اس 6 اج و نسخه پلاس آن می تواند آمار فروش خود را بیش از پیش کند.

شایعات مبنی بر این هستند که سامسونگ می خواهد به زودی این تلفن ها را روانه بازار کرده و نبض آن را در اختیار خود در آورد. حال نظر شما پیرامون این تصمیم احتمالی سامسونگ چیست؟ آیا این را می توان یک اشتباه بزرگ یا قدمی موفقیت آمیز تلقی کرد؟

نظرات خود را با ما و دیگر خوانندگان در میان بگذارید.

منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.