Saygus با برندسازی دوباره قصد تصحیح اشتباهات گذشته را دارد

شرکت Saygus با مشکلات و مسائل متعددی در رابطه با تلفن هوشمند جدید خود به نام Saygus V2 مواجه بوده است. این کمپانی آمریکایی تا به الان چندین بار عرضه محصول جدید خود که در صورت ارائه یکی از پیشرفته ترین تلفن های هوشمند بازار خواهد بود، را به تعویق انداخته است و در آخرین اقدام نیز تاریخ عرضه این گوشی که پیش از این اوایل این ماه اعلام شده بود را به 22 ماه مه موکول کرد. بسیاری از کاربران به مرور صبر خود را از دست داده اند و به قول های شرکت سازنده خوشبین نیستند.

پس از چند مدت که Saygus سکوت اختیار کرده بود، اخیرا این شرکت نسبتا کوچک و کم تجربه، اعلام کرده که با مشکلات متعددی در رابطه با گوشی Saygus V2 مواجه می باشد. در حال حاظر مشتریانی که Saygus V2 را پیش خرید کرده اند از نحوه اطلاع رسانی شرکت Saygus گلایه مند می باشند. این کمپانی نیز برای تصحیح این موضوع و برای جلب رضایت مشتریان اعلام نموده که از این به بعد اطلاع رسانی در خصوص روند توسعه این گوشی را بروز خواهد کرد و با این ترتیب حتی اگر مشکلات جدیدی نیز بوجود بیایند، مشتریان از آن ها مطلع خواهند بود.

کمپانی Saygus همچنین اعلام کرده که مسائلی را که ظاهرا باعث ایجاد تاخیر در عرضه این گوشی شده بودند حل کرده، که این مسائل بیشتر به کیفیت کلی گوشی مربوط می شدند. این شرکت توضیح دقیقی درباره ماهیت این مشکلات ارائه نداده است، اما طبق آخرین اخباری که قبلا منتشر شده بودند مشکلاتی در گوشی و آنتن دهی Saygus V2 گزارش شده بود. دوربین گوشی Saygus V2 یکی از نقاط قوت آن به شمار می رود و هم دوربین پشتی و هم دوربین جلویی آن دقت تصویری خارق العاده ای خواهند داشت. دوربین جلویی و پشتی این دوربین به ترتیب برابر 20.7 و 13 مگاپیکسل خواهند بود. اگر هنگام عرضه Saygus V2، حتی یکی از این دوربین ها فاقد کیفیت وعده داده شده توسط سازنده باشد مطمئنا تاثیر زیادی بر روی فروش آن خواهد گذاشت.

saygus-phoneاین طور که به نظر می رسد شرکت Saygus سخت مشغول کار می باشد تا تصویر منفی ای را که به واسطه مشکلات پیش آمده، در اذهان عمومی نسبت به این شرکت شکل یافته تغییر دهد. در همین راستا نیز این کمپانی اقدام به برندسازی دوباره کرده و حتی لوگوی خود را نیز تغییر داده است. این تغییر لوگو فعلا تنها در صفحه توییتر این شرکت اتفاق افتاده و هنوز صحبتی از درج لوگوی جدید Saygus بر روی محصولات آینده این شرکت به میان نیامده است. اما آنچه که مشخص است این است که در صورت تغییر لوگو، دیگر تاریخ عرضه Saygus V2 به تعویق نخواهد افتاد. مطمئنا با جذب یک شریک تجاری جدید، Saygus حضور بیشتری در وب سایت های شبکه اجتماعی خواهد داشت و این در حالی است که تا الان این شرکت حضور چندانی در این گونه شبکه ها نداشته است.

همچنین اخیرا یک ویدیوی جدید توسط این شرکت به منظور تقویت اعتماد مشتریان این شرکت به توسعه گوشی Saygus V2 منتشر شده است. این ویدیو در مورد قابلیت WiHD می باشد که این قابلیت جدید به کاربر امکان مشاهده ویدیوهای HD به صورت بی سیم و بدون وقفه را خواهد داد. این قابلیت مطمئنا جذابیت بسیاری دارد و Saygus از ان برای تبلیغ گوشی خود استفاده نموده است. این ویدیو می تواند به پیش خرید کنندگان محصول جدید Saygus اطمینان خاطر بیشتری داده و آنها را قانع کند که تاخیر های بوجود آمده دارای یک توجیه منطقی می باشند.

منبع: androidheadlines.com

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید

نظرات بسته شده است.