عرضه احتمالی نسل دوم گوشی هوشمند Android One در هفته آینده

در اوایل ماه جاری، گزارشاتی منتشر شد مبنی بر این که گوگل قصد دارد با مشارکت کمپانی هندی Lava، نسل جدید گوشی های هوشمند Android One خود را در تاریخ 14 ژوئیه (23 تیر) به بازار عرضه کند، اما این اتفاق رخ نداد و خبری از عرضه این گوشی نشد. البته به نظر می رسد این گوشی هوشمند هفته آینده بالاخره روانه بازار خواهد شد.

شرکت Lava دعوتنامه ای را برای خبرگزاری ها ارسال کرده تا در همایش این کمپانی در تاریخ 28 ژوئیه (5 مرداد) شرکت کنند. در تصویری که از این دعوتنامه منتشر شده و در پایین می توانید آن را مشاهده کنید، به وضوح عبارت Witness the Power of 1 (شاهد قدرت 1 باشید) به چشم می خورد که احتمالا 1 به یکی از قابلیت های گوشی هوشمند Android One اشاره دارد که شاهد آن خواهیم بود.

Android One Invite

البته پیش از این شایعاتی نیز منتشر شده بودند و ادعا می کردند که گوشی هوشمند Iris X5 4G که پیش از این و در هقته گذشته در پایگاه داده بنچمارک GFX لیست شده بود، می تواند همان گوشی مورد انتظار Android One باشد. به هر حال با توجه به این که تنها چند روز به رونمایی رسمی از این محصول باقی مانده است، به زودی می توانیم پاسخ پرسش های خود را در رابطه با آن بیابیم.

gsmarena

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد