فلای تودی

آغاز فروش اولین تلویزیون های اندرویدی 4K شارپ

پیش از این و در نمایشگاه CES 2015 شرکت ژاپنی شارپ از سری جدید تلویزیون های 4K اندرویدی خود رونمایی کرده بود و اینک به نظر می رسد که این تلویزیون ها راه خود را به سوی خرده فروشی ها باز کرده اند. این تلویزیون ها در پنج ساز مختلف و از 60 اینچ تا 80 اینچ ارائه شده اند و جزو رده های UE30 و UH30 می باشند. با اینکه در خبرگزاری های مختلف اعلام شده بود که این محصولات در محدوده قیمتی بین 1,999.99 و 5,999.99 عرضه خواهند شد، اما شارپ اعلام نموده که خرده فروشی ها، این تلویزیون ها را با قیمت کمتری به فروش خواهند رساند. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

می توان گفت سری UH30 از این محصولات پیشرفته ترین مدل خواهند بود و از پورت های بیشتر در کنار رنگ های پویا تر و کنترل از راه دور صفحه لمسی برخوردار خواهند بود. این تلویزیون ها در اندازه های 70 و 80 اینچی تولید می شوند. دستگاه های سری UE30 نیز در سایز های 60 و 70 و 80 اینچی در دسترس خواهند بود.

پلتفرم Android TV گوگل هنوز یک سرویس نوپا محسوب می شود ولی با این حال امکانات خوبی برای کار با محتوای چند رسانه ای در اختیار کاربر می گذارد. غیر از محصولات شارپ، تلویزیون های اندرویدی دیگری از قبیل سری براویا 2015 سونی و حتی Nvidia Shield نیز در بازار موجود می باشند. البته اگر در این بین به دنبال یک تلویزیون با کیفیت و ممتاز اندرویدی هستید مطمئنا محصولات جدید شارپ یکی از بهترین انتخاب ها خواهند بود.

منبع: androidauthority.com

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد