بلیط هواپیما

اپلیکیشن Shazam به‌روزرسانی شد؛ شناسایی خودکار موسیقی در پس زمینه

اپلیکیشن Shazam معمولا در شناسایی موسیقی‌ها بسیار خوب عمل می‌کند اما مشکل اصلی این است که به هنگام شنیدن یک موسیقی باید آن را اجرا کنیم و اگر نتوانیم سریع به آن دسترسی پیدا کنیم، موسیقی را از دست خواهیم داد. اما خب دیگر این مشکل وجود ندارد زیرا Shazam با یک به‌روزرسانی، حالت خودکار را برای گوشی‌های دارای سیستم عامل اندروید محیا کرده است. در این حالت گوشی به صورت خودکار اقدام به ضبط و شناسایی موزیک‌های پخش شده در اطراف می‌کند.

اپلیکیشن Shazam

حالت خودکار درست در صفحه اصلی برنامه قابل دسترس است، بر روی دکمه “Auto” ضربه بزنید تا اپلیکیشن Shazam یک سرویس پس‌زمینه برای شناسایی موسیقی‌ها ایجاد کند. تمامی موسیقی‌های شنیده شده توسط برنامه ضبط می‌شود و در تب‌های مختلف برای عملیات شناسایی ذخیره می‌شود. البته همچنان مثل گذشته قابلیت شناسایی دستی نیز وجود دارد.

Shazam ادعا می‌کند که این ویژگی دوست‌دار باتری است. هرچند که به طبع بدون مشکل نخواهد بود. شاید این ویژگی باتری گوشی را در یک ساعت تخلیه نمی‌کند اما مطمئنا مصرف باتری در حالت استندبای بیشتر خواهد شد، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم هنگامی که به این ویژگی نیاز ندارید این قابلیت را خاموش کنید.

منبع androidpolice
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد