تصاویر منتسب به وان پلاس ۲ مینی فاش شد: اسکنر اثر انگشت و دوربین دوگانه

تصاویر منتسب به وان پلاس 2 مینی فاش شد
تصاویر منتسب به وان پلاس ۲ مینی فاش شد

تصاویر منتسب به وان پلاس ۲ مینی، وجود اسکنر اثر انگشت و دوربین دوگانه در این گوشی را تایید می کنند.

اوایل ماه آگوست، آقای کارل‌پی، یکی از بنیانگذاران وان‌پلاس به USA Today گفت، شرکتش گوشی دیگری تا پایان سال معرفی خواهد کرد و طولی نکشید که شایعاتی از وجود، نسخه قدرتمندی از گوشی وان پلاس ۲ منتشر شد، اما حالا درباره نسخه مینی آن نیز شنیده می‌شود، به‌طوری که امروز دو تصویر منتسب به این گوشی توسط Mobile-dad دردسترس رسانه‌های خبری قرار گرفته است.

تصاویری تازه فاش شده وان‌پلاس مینی بسیار آشنا به نظر می‌رسند. از روبرو این گوشی شباهت زیادی با دیگر گوشی‌های وان پلاس دارد و زبان طراحی کمپانی وان‌پلاس کاملا در آن دیده می‌شود. اما اگر از پشت به این گوشی نگاه کنیم احتمالا اولین چیزی که به خاطر خواهیم آورد گوشی آیفون اپل خواهد بود! پشت وان‌پلاس مینی حلقه ای مانند Touch ID برای اسکنر اثر انگشت طراحی شده و دو دوربین و دو فلش LED در بالای آن قرار گرفته است. همچنین در پایین این گوشی در اطراف پورت میکرو یو‌اس‌بی سوراخ‌هایی برای خروج صدای اسپیکر دیده می‌شود، که زیبایی دستگاه را دوچندان کرده است.

تصاویر منتسب به وان پلاس 2 مینی فاش شد
تصاویر منتسب به وان پلاس ۲ مینی فاش شد

هیچ‌گونه اطلاعات دیگری از این گوشی در دسترس نمی‌باشد، اما منبع این تصاویر می‌گوید، این گوشی برچسب قیمت ۲۴۹ دلاری خواهد خورد.