فلای تودی

تاریخ و زمان دقیق برگزاری کنفرانس مطبوعاتی پلی استیشن اعلام شد

ماه سپتامبر پیش رو قرار است ماه بزرگی برای سونی و طرفدرانش باشد. زیرا این شرکت قصد دارد تا در روز هفتم این ماه، رویداد اختصاصی خود موسوم به “پلی استیشن میتینگ” را برگزار نموده و احتمالاً از کنسول‌های پلی استیشن 4 نئو و پلی استیشن 4 اسلیم رونمایی کند. البته این تنها رویدادی نیست که این شرکت مشهور ژاپنی تا قبل از نمایشگاه “توکیو گیم شو” برگزار خواهد کرد.

بر اساس اعلام رسمی بلاگ ژاپنی پلی استیشن، سونی در روز سه‌شنبه 13 سپتامبر (23 شهریور) رأس ساعت 4 بعد از ظهر به وقت محلی، کنفرانس مطبوعاتی پلی استیشن را برگزار خواهد کرد.

گفته شده که زمان این کنفرانس، یک ساعت و 10 دقیقه خواهد بود که البته این تنها یک پیش‌بینی تقریبی بوده و ممکن است این زمان با توجه به روند برگزاری کنفرانس، با تغییراتی نیز همراه باشد.

کنفرانس مطبوعاتی پلی استیشن سونیبا توجه به این که کنفرانس خبری مذکور پس از برگزاری رویداد پلی استیشن میتینگ اتفاق خواهد افتاد، احتمالاً سونی بیش‌تر بر روی بازی‌های جدید خود تمرکز خواهد کرد تا پرداختن به سخت‌افزارهای جدید.

در کنفرانس مطبوعاتی سال گذشته، سونی اقدام به معرفی چندین بازی جدید نمود که تاحدودی توجه گیمرها را به سمت خود جلب کردند و انتظار می‌رود امسال هم عناوین اختصاصی جذابی برای کنسول نسل هشتمی سونی معرفی شود.

همچنین با توجه به این که کنفرانس مطبوعاتی پلی استیشن، آخرین رویداد سونی قبل از عرضه رسمی بازی مورد انتظار «آخرین نگهبان» (The Last Guardian) به شمار می‌آید، به احتمال زیاد تریلر نهایی این بازی نیز در کنفرانس مذکور به نمایش در خواهد آمد.

منبع attackofthefanboy
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد