اسمارت بند 2 سونی رسما معرفی شد

اسمارت بند 2

دومین نسل از دستبند ورزشی سونی اینجا است: اسمارت بند 2 سونی با ال ای دی های رنگارنگ و شمارنده ضربان قلب و پشتیبانی از نوتیفیکیشن های تلفن همراه

در هسته اسمارت بند 2 قابلیت های ترکیبی مانند شتاب سنج، سنسور نوری ضربان قلب قرار گرفته است.از این دستبند می توان برای اندازه گیری ضربان قلب در فعالیت های ورزشی و عادی و ارزیابی استرس و فشار در طول روز استفاده کرد. همچنین این پوشیدنی به صورت هوشمند و خودکار کیفیت خواب را بررسی می کند و حتی می تواند در بهترین حالت و سر وقت شما را از خواب بیدار کند.

اسمارت بند 2 سونی استاندارد ضد آب IP68 را داراست، بنابراین با خیال راحت می توان به همراه آن دوش گرفت و در عمق 3 متری برای مدت 30 دقیقه از آن استفاده کرد.

همچنین نسل دوم دستبند سونی به چند LED رنگی مجهز شده است و هنگامی که تماس، پیام، ایمیل و یا توییتی برای شما ارسال شود با رنگ های مختلف شما را آگاه خواهد کرد.با استفاده از اسمارت بند 2 حتی می توان موزیک در حال پخش را کنترل کرد و با ویبره های ملایم روی دست از اعلان های مختلف آگاه شد.

اسمارت بند 2 با تلفن های سری اکسپریا کاملا هماهنگ است و کاربران اندروید 4.4(یا بالاتر) و آی او اس 8.2(یا بالاتر) می توانند از آن استفاده کنند.

اسمارت بند 2 سونی حدودا در یک ساعت شارژ می شود باتری آن 2 روز شما را یاری خواهد کرد. این پوشیدنی در 60 کشور دنیا و در 4 رنگ مختلف از ماه آینده با قیمت 132 دلار در دسترس خواهد بود