سری گوشی‌های Z سونی رسما به جمع مردگان پیوست!

سری گوشی‌های اکسپریا زد 5 که اواخر سال گذشته معرفی شدند، به احتمال زیاد در تاریخ مقدس یاد خواهند شد، چرا که به نظر می‌رسد دیگر خبری از معرفی سری گوشی‌های اکسپریا زد 6 نخواهد بود. Jun Makino از بخش موبایل سونی در این باره می‌گوید:

“من نمی‌توام در مورد آینده نظری بدهم اما دیگر سری زد 6 عرضه نخواهد شد و از حالا به بعد سونی قدم به مرحله دیگری گذاشته و آن تمرکز بر روی سری اکسپریا ایکس است. “

بیانه‌ای که در ادامه آمده است، رسما توسط بخش روابط عمومی سونی منتشر شده است:

سری اکسپریا Z به نقطه‌ی اوج خود رسیده است و اکسپریا X نشان دهنده یک رویکرد و فصل جدید در سونی می‌باشد. در حالی که سری دستگاه‌های اکسپریا زد بهترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی سونی را در خود جای داده‌اند، سری اکسپریا ایکس بر روی هوشمندی، رابط کاربری، دوربین و عملکرد مناسب باتری و طراحی سخت افزار و نرم افزار تمرکز دارد.

این اتفاق می‌تواند برای کاربران و طرفداری سونی خبری خوبی باشد، چرا که در چند سال گذشته سونی نشان داده دیگر در سری اکسپریا زد چیز جدیدی برای ارائه ندارد و کاربران منتظر یک رویکرد جدید از سونی هستند که سری اکسپریا ایکس می تواند همان باشد و گوشی‌های معرفی شده اکسپریا ایکس، اکسپریا ایکس پرفورمنس و اکسپریا XA می‌توانند شروع و بازآوری دوباره برای این کمپانی نامدار قلمداد شود.
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.