اسکوئر اینکس بازی Deus Ex Go را عرضه کرد

پس از آن که در اوایل ژوئن گذشته اسکوئر اینکس از بازی Deus Ex Go رونمایی کرد، این شرکت دیروز این بازی را برای پلت فرم های اندروید و آی او اس منتشر ساخت.

این سومین بازی این شرکت با پسوند GO خواهد بود و دنباله‌ای بر بازی های هیتمن و تام رایدر با پسوندی مشابه است، این عنوان جدید کاربران را به دنیای تاریکی که در آینده روی می‌دهد، آشنا می‌کند.

اگر تاکنون هیچ یک از سری بازی های  Deus Ex را در سبک اکشن اول شخص تجربه نکرده‌اید، باید بدانید که این بازی درجایی رخ می‌دهد که بشر در آینده‌ای نچندان دور در زمینه‌ی تغییرات ژنتیکی کمی بیش از حد دست به تلاش می‌زند. با زیاده‌روی در این زمینه انسان‌های معمولی اکنون به قدرت‌های فوق بشری دست پیدا می‌کنند و قدرت پردازش ذهن آن‌ها با ابر کامپیوترها برابری خواهد کرد.

هر دو عنوان قبلی اسکوئر اینکس برای پلتفرم موبایل، یعنی «هیتمن گو» و «لارا کرفت گو» نشان دادند که صرفاً عنوان‌هایی تبلیغاتی برای پر کردن جیب اسکئر اینکس نیستند و در واقع بازی‌های قابل تقدیری بودند. مکانیک نوآورانه بازی قطعاً حس جدیدی را منتقل خواهد کرد، کاربران باید در مورد عمل بعدی‌شان فکر کنند و در زمان مناسب آن را عملی سازند تا بتوانند در بازی رو به جلو پیش بروند، یعنی دقیقاً برخلاف مکانیک اول شخص بازی اصلی بر روی کامپیوترهای شخصی.

«دئوس اکس گو» نیز مانند دو بازی دیگر اسکوئر اینکس در این سبک عمل می‌کند، غلبه بر ساختمان‌ها با قدرت تقویت شده شخصیت اول بازی، حل کردن تعداد زیادی معما و تماشا و پیگیری خط داستانی بازی در طول 50 ماموریت پیش رو.

در حالی که مکانیسم و روند بازی مانند بازی‌های دیگر اسکوئر اینکس در این سبک می‌باشد، اما فضای بازی همچنان برای هواداران بازی اصلی “دئوس اکس” آشنا خواهد بود. علاوه بر این که این موضوع شامل داستان بازی می‌باشد، گرافیک بازی نیز در اینجا از عوامل دیگر و شایان ذکر خواهد بود. حالا که صحبت از نسخه‌ی این بازی برای کامپیوترهای خانگی شد، باید به این نکته اشاره کنیم که با کسب امتیاز در بازی موبایلی «دئوس اکس» می‌توانید قابلیت‌های بیشتری را در بازی آیندۀ این سری، یعنی Deus Ex: Mankind Divided را باز کنید و لذت ببرید، هواداران این سری از بازی ها به شدت منتظر انتشار نسخۀ کامپیوتری جدید دئوس اکس هستند.

دئوس اکس گو بر روی هر دو پلت فرم اندروید و آی او اس عرضه شده است و می‌توانید آن را از گوگل پلی استور و یا اپل اپ استور با قیمت 5 دلار خریداری کنید، البته همچنان خریدهای درون نرم افزاری نیز برای این بازی پیش‌بینی شده است.

منبع Phone Arena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد

دیگران چه می خوانند؟