بلیط هواپیما

اپل یک مرکز مطالعاتی iOS در ایتالیا تاسیس کرد

ترکیب سخت افزارهای اپل با سواحل دلنشین ایتالیا می‌تواند یک هارمونی جذاب و تعطیلات فوق العاده برای اهالی تکنولوژی و گیک‌های فناوری ایجاد کند.

برای 600 برنامه نویس مشتاق، این هارمونی فوق العاده به واقعیت پیوسته و شرکت اپل با ایجاد یک “مرکز مطالعات و توسعه iOS” در سواحل ناپل ایتالیا این امکان را فراهم کرده است.

شرکت اپل اعلام کرده که این مرکز مطالعاتی پس از توافق بر سر امور مالیاتی با دولت ایتالیا، در دی ماه (ژانویه) سال جاری ایجاد شد.

در روز جمعه شرکت اپل و دانشگاه ناپولی فدریکو دوم برنامه ریزی خود را برای مرکز مطالاعاتی و توسعه iOS معرفی کردند و همچنین لیست دروس تخصصی برای دانشجویان این مرکز نیز اعلام شد.

دوره‌های برگزار شده به صورت 9 ماهه و با پشتیبانی شرکت اپل خواهد بود و توسط دانشگاه ناپولی فدریکو دوم در ماه مهر (اکتبر) آغاز به کار خواهد کرد.

درترم های نخست، فراگیران به افزایش و بهبود مهارت‌های توسعه برنامه‌های مبتنی بر سیستم عامل iOS خواهند پرداخت و سپس درترم های آتی ایجاد و توسعه برنامه‌ها و تشکیل گروه‌های توسعه دهنده را فرا خواهند گرفت و در نهایت می‌توانند اپلیکیشن های توسعه یافته خود را بر اپ استور اپل منتشر کنند.

این مرکز تحقیقاتی پذیرای دانش آموزان ایتالیایی و همچنین سایر دانش آموزان ایتالیایی خواهد بود. روند ثبت نام هم شامل یک آزمون آنلاین و یک مصاحبه خواهد بود تا میان داوطلبان تنها 600 نفر انتخاب گردند.

همچنین اپل قصد ایجاد مراکز تحقیقاتی بیشتری را در کشورهایی چون برزیل، اندونزی و هند را دارد.

در زیر می‌توانید تصاویری از این مرکز آموزشی ببینید.

منبع businessinsider
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد