آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس معرفی شدند: تاچ سه بعدی و دوربین 12 مگاپیکسلی

آیفون 6 اس
آیفون 6 اس

خوب بالاخره اپل در مراسمی که هم اکنون در حال اجرا است آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس را در کنار دیگر محصولات خود معرفی کرد.

اپل در آیفون 6 اس و برادر بزرگترش طراحی آیفون های فعلی را حفظ کرده است اما به آنها با ویژگی های جدید و سخت افزاری به روز قدرتی دوباره بخشیده است. در ادامه با نگاهی به مشخصات آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس با دیجی رو همراه باشید.

Apple-iPhone-6s---all-the-official-images (1)

طراحی

آیفون 6 اس و 6 اس پلاس تفاوت خاصی از نظر ظاهری با آیفون ها فعلی ندارند اما اپل در این نسل برای مستحکم کردن آیفون از آلومینیم سری 7000 استفاده کرده است.

در این نسل یک رنگ جدید در کنار طلایی، نقره ای و خاکستری نیز حضور دارد. شاید حدس زده باشید منظورمان چه رنگی است، بله رنگ صورتی- طلایی آیفون که چندین تصویراز آن فاش شده بود واقعیت دارد.

Apple-iPhone-6s---all-the-official-images

CPU-side

تراشه A9 و M9

 

تراشه A9 اپل به عنوان قلب آیفون 6 اس قرار گرفته است . پردازنده در این تراشه 70 درصد سرعت بیشتری نسبت به نسل قبلی دارد و گرافیک آن 90 درصد سریع تر عمل می کند.

همچنین  کنار A9 تراشه M9 نیز معرفی شد، این تراشه دیگر همیشه فعال است و تمامی حرکات شما را زیر نظر خواهد داشت و هر زمان به دستیار دیجیتال، سیری نیاز داشتید آن  را صدا خواهد کرد

performance

دوربین

بالاخره اپل دست از استفاده از سنسورهای 8 مگاپیکسلی کشید و آیفون 6 اس و 6 اس پلاس را به دوربین 12 مگاپیکسلی مجهز کرده است. اپل از دوربین آیفون ها بسیار تعریف می کند که باید در عمل این موضوع مورد آزمایش قرار گیرد. دوربین 12 مگاپیکسلی آیفون توانایی ضبط با دقت 4K دارد و تصاویر 63 مگاپیکسلی  پانوراما را ممکن می سازد.

camera-wide

تاچ سه بعدیiPhone-6s-and-6s-Plus-new-3D-Touch-tech (1)

اپل تکنولوژی فورس تاچ را در ساعت اپل واچ خود معرفی کرد و حالا این تکنولوژی با تکامل با نام تاچ سه بعدی ( 3D touch) به ایفون ها آمده است.

این تکنولوژی با خود دو حرکت به نام های “Pop” و “Peek” دارد که اجازه می دهد با فشار آیکون ها فهرستی در داخل اپلیکیشن ها بیاورید شاید درک این موضوع کمی سخت باشد بنابراین از شما دعوت می کنیم ویدیوهای زیر را تماشا کنید.

معرفی اولیه آیفون:

ویدیو تبلیغاتی آیفون 6 اس و6 اس پلاس:

معرفی تاچ سه بعدی:

معرفی قلم