فلای تودی

آخرین نسخه پیش‌نمایش اندروید نوقا برای توسعه دهندگان منتشر شد

در میان دوستداران اندروید اخباری منتشر شده است که خبر از انتشار زودتر نسخه نهایی اندروید 7 می‌دهد، بنابراین ممکن است ما بزودی بتوانیم طعم شیرین اندروید نوقا را مزه کنیم. گوگل در حال توسعه نسخه پنجم اندروید نوقاست که به صورت بتا در اختیار دولوپرها قرار خواهد گرفت و همچنین این شرکت قول داده که این آخرین نسخه برای دولوپرها بوده و بزودی اندروید 7 را برای عموم منتشر خواهد کرد.

گوگل هنوز تفاوت‌های بین این نسخه و نسخه قبلی مخصوص دولوپرها را منتشر نکرده است، بنابراین مشخص نیست که در نسخه پنجم اندروید نوقا شاهد چه ویژگی‌های جدیدی هستیم. البته گوگل پس از انتشار هر نسخه لیستی از تغییرات و بهبودهای آن نسخه را نسبت به نسخه‌های قبلی منتشر می‌کند و ما بی صبرانه منتظریم تا روز انتشار آن فرا برسد و از جزییات آن آگاه شویم. همچنین اگر برنامه نویس هستید باید بدانید که APIهای موجود در نسخه چهارم اندروید نوقا با نسخه پنجم تفاوتی نخواهد داشت، پس می‌توانید با اطمینان کامل برنامه‌های خود را برای اندروید 7 به‌روزرسانی کرده و از تمامی APIهای جدی نوقا استفاده کنید تا برنامه‌ای بهتر ارائه دهید.

آخرین نسخه پیش‌نمایش اندروید نوقا برای توسعه دهندگان منتشر شد

شرکت گوگل بنا بر رسم همیشگی خودش جدیدترین نسخه اندروید خود را در سه ماهه سوم سال منتشر می‌کند که بین زمان حاضر و آخر شهریور (سپتامبر) خواهد بود. هنوز هم همانند گذشته، در روز انتشار رسمی، اندرویود نوقا ابتدا برای دستگاه‌های نکسوس در دسترس خواهد بود و سپس ماراتون به‌روزرسانی بین سایر تولید کنندگان دستگاه‌های اندرویدی آغاز خواهد شد. متاسفانه مثل همیشه بسیاری از دستگاه‌های فعلی از اندروید 7 بی‌بهره خواهند ماند و صاحبان آنها برای لذت بردن از طعم نوقا باید دستگاه‌]ای خود را ارتقاء دهند.

اگر شما هم عضوی از برنامه بتا گوگل هستید و توانسته‌اید به‌روزرسانی پنجم اندروید نوقا را دریافت کنید، از طریق ارسال دیدگاه به ما نیز این خبر شیرین را بدهید.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد