چند اپلیکیشن iOS که برای مدت محدودی رایگان شده اند

در این مطلب، به معرفی چند اپلیکیشن iOS دیگر می‌پردازیم که برای مدت محدودی در اپ استور به صورت رایگان عرضه می‌شوند.

Djay 2اپلیکیشن Djay 2 : این اپلیکیشن، آیفون و آیپود تاچ شما را به یک دستگاه دی جی قابل حمل تبدیل خواهد کرد. به وسیله این اپلیکیشن قدرتمند شما قادر خواهید بود تا موزیک‌های مورد علاقه خودتان را وارد برنامه کرده و با یکدیگر میکس کنید. این اپلیکیشن با قیمت 2.99$ به فروش می‌رسد که البته در حال حاضر به صورت رایگان عرضه می‌شود.

دانلود

 

Deep Whoisاپلیکیشن Deep Whois : این اپلیکیشن 1.99 دلاری قادر خواهد بود تا اطلاعات دامنه ای که به آن معرفی می‌کنید را به شما ارائه دهد. به عنوان مثال با وارد کردن نام یک دامنه، اطلاعاتی نظیر نام صاحب دامنه، آدرس، تلفن و … صاحب دامنه را در اختیار شما قرار می‌دهد. اپلیکیشن Deep Whois نمره قابل قبول 3.5 را توسط کاربران دریافت نموده است.

[appbox appstore 328895000]

 

English Thesaurusاپلیکیشن English Thesaurus : در صورتی که دانش آموز، آموزگار و یا نویسنده زبان انگلیسی هستید این اپلیکیشن یک ایده آل برای شما خواهد بود. به واسطه این اپلیکیشن شما به بیش از 1 میلیون و 760 هزار متضاد و مترادف به صورت آفلاین دسترسی خواهید داشت که با جستجو در بین آنها، کار بیش از پیش برای شما آسان خواهد بود.این اپلیکیشن با قیمت 1.99$ عرضه می‌شود که در حال حاضر این عرضه به صورت رایگان درآمده است.

دانلود

 

Cut the Rope 2بازی Cut the Rope 2 : نسخه دو بازی “طناب را ببر” یکی از محبوب ترین بازی‌های در سطح اسمارت فون است که طرفداران زیادی را دارد.
در نسخه ی دوم این بازی نیز همانند نسخه های یگر می بایستی که با بریدن ریسمان متصل به آبنبات، آن را در دهان آبنبات خور بامزه ی بازی بیندازید و البته در مراحل مختلف این کار، ستاره های موجود را جمع آوری، موانع گسترده را پشت سر و دشمنان را برای دزدیدن آبنبات ناکام بگذارید.

دانلود

 

Paper Monsters Recutبازی Paper Monsters Recut : بازی محبوب Paper Monsters که از روی پلتفرم های پی سی و Wii U به iOS پورت شده است به تازگی نسخه تازه ای تحت نام Paper Monsters Recut را عرضه کرده است که هم اکنون برای مدت کوتاهی به صورت رایگان قابل دریافت میباشد.در این بازی مانند نسخه گذشته این بازی، شما وارد یک سرزمین کاغذی می شوید که باید دشمنان خود را از  نابود کنید این بازی شما را از پای درآورده و نابود کنید.همچنین بازی از گرافیک ۲ بعدی بسیار زیبایی برخوردار میباشد که هیچ وقت از آن خسته نمیشوید و همیشه برایتان تازگی دارد.

دانلود

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد