5 بازی برتر مرتبط با موسیقی برای اندروید و آی او اس

5 بازی برتر مرتبط با موسیقی برای اندروید و iOS

به دنبال بهترین بازی‌ها در زمینه موسیقی برای گوشی همراه یا تبلت خود می‌گردید؟ هدفون را در گوش خود بگذارید، صدای دستگاه را تا انتها زیاد کنید و با همراه باشید تا 5 بازی برتر در زمینه موسیقی و آهنگ را برای شما معرفی کنیم.

1.SongPop 2 – Music Quiz

Songpopمعرفی کالکشن بهترین بازی‌های مرتبط با موسیقی برای اندروید و iOS را با این بازی آغاز می‌کنیم. این بازی دانستنی‌های شما در زمینه موسیقی را به چالش می‌کشد و از شما تست می‌گیرد. در این بازی قطعه‌ای از موسیقی در پیش زمینه پخش می‌شود و شما باید سریع‌تر از رقیب خود خواننده آن را حدس بزنید. شما همچنین می‌تواند دانسته‌های خود را به صورت انفرادی نیز تست کنید اما تمام جذابیت و سرگرمی این بازی در حالت آنلاین و رقابتی آن است. در این بازی بیشتر از 100,000 آهنگ در ژانرها و دهه‌های مختلف وجود دارد.

دانلود برای iOS

دانلود برای اندروید

2. Groove Planet

Grooveplanetبازی دوم بازی پویاتری به شمار می‌رود. Groove Planet بر پایه یک سناریوی جذاب ساخته شده: شما شهردار یک سیاره جدید هستید و وظیفه شما ساخت یک سیاره مناسب و جذاب است. افراد بامزه فضایی که شما هم جزوی از آنها هستید از پول استفاده نمی‌کنند و به جای آن برای ساخت ساختمان‌ها، از نت‌های موسیقی استفاده می‌کنند. برای به دست آوردن نت‌های موسیقی بازیکن باید روی صفحه نمایش ضربه بزند و آهنگ‌های مختلف را پخش کند که می‌تواند آن‌ها را از بین موسیقی‌های شخصی خود یا از ساوندکلاود انتخاب کند، اگرچه می‌توان هر آهنگی را  انتخاب کرد اما این بازی با قطعات پر انرژی هماهنگ‌تر است. نت‌های موسیقی‌ای که دریافت می‌کنید می‌توانند برای ساخت یا پیشرفت ساختمان‌ها استفاده شوند. پیشرفت شما در طول بازی باعث می‌شود سیاره شما از یک مکان مرده به یک سرزمین پر جنب و جوش و آباد تبدیل شود.

دانلود برای iOS

دانلود برای اندروید

3. My Singing Monsters: Dawn of Fire

Monstersوظیفه شما در این بازی ساخت یک تیم موسیقیدان از بین هیولاها است. شما در نقش یک هیولا بازی را آغاز می‌کنید و با کشف آهنگ‌های جدید، شخصیت‌های جدید و مکان‌های جدید در طول بازی، تخم هیولاهای جذاب و دارای استعداد موسیقی به شما داده می‌شود. نکته جالب اینجاست که هر هیولا صدا و شیوه خاص خود را دارد. برخی از آن‌ها خواننده هستند و برخی دیگر تنها نوازنده سازهای مختلف‌اند. البته تا زمانی که هیولاها در تخم خود قرارداند هیچ راهی برای پی بردن به ویژگی‌های خاص آن‌ها وجود ندارد. My Singing Monsters یک بازی هنری است که ژانرهای مختلف در آن ترکیب شده و می‌توان از آن به عنوان یکی از بهترین بازی‌های موجود در زمینه موسیقی نام برد.

دانلود برای iOS

4. Lost in Harmony

RunnigLost in Harmony یک بازی حرکتی است که ریتم شما را تست می‌کند. وظیفه شما در این بازی هدایت دو شخصیت اصلی بازی، کایتو و آیا در مواجه با موانع مختلف در مراحل گوناگون بازی است. بر خلاف بقیه بازی‌های در حال حرکت، Lost in Harmony درباره ریتم موسیقی است و بازیکنان در این بازی بر اساس همگام سازی صفحه نمایش خود با موسیقی متن بازی امتیار کسب می‌کنند. یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های این بازی این است که بازیکنان می‌توانند بر اساس آهنگ‌های خود مراحل شخصی خود را بسازند. سازندگان چند مرحله فوق العاده را برای حالت داستانی ساخته‌اند اما ساختن مرحله مورد نظر خود تجربه جذابی است.

بازیکنان همچنین می‌توانند با قفل گشایی لباس‌ها،هدفون‌ها، کلا ها و اسکیت‌ها ظاهر شخصیت‌های بازی را به شکل دلخواه خود در آورند.

fantaseyاین بازی ترکیبی از موسیقی و بازی نقش اول موبایلی است. شما باید در فواصل مشخص به صفحه نمایش ضربه بزنید یا دست خود را در جهات مختلف تکان دهید تا دشمنانتان را شکست دهید. با پیشرفت شما در طول بازی و از بین بردن هیولاها و دشمنان خود امتیازاتی کسب می‌کنید که می‌توانید از آنها برای باز کردن تجهیزات بیشتر در بازی استفاده کنید. در این بازی بیشتر از 200 مرحله، 100 تجهیزات و 5 حالت بازی متفاوت وجود دارد که به این معناست ساعت‌های زیادی از وقت خود را می‌توانید با این بازی سپری کنید.

دانلود برای iOS

نظر شما در مورد این بازی‌ها چیست؟