فلای تودی

2 باندل فیفا 17 برای ایکس باکس وان S تایید شد

مایکروسافت امروز 2 باندل فیفا 17 برای کنسول آپدیت شده ایکس باکس وان S را تأیید کرد. این کمپانی برای ساخت این باندل ها با EA همکاری کرده و کسانی که این باندل را خریداری کنند در کنار ایکس باکس وان S یک نسخه از فیفا 17 نیز دریافت می‌کنند.

ایکس باکس وان S سبک‌تر و باریک‌تر از کنسول اصلی ایکس باکس وان است، از یک منبع قدرت یکپارچه بهره می‌برد، دارای یک رنگ جدید است و از پخش 4K پشتیبانی می‌کند.

کسانی که باندل فیفا 17 را خریداری کنند علاوه بر دریافت نسخه کامل بازی، سه Ultimate Team Loan Legends و دسترسی یکماهه رایگان به EA Access را نیز دریافت می‌کنند.

fifa-17-xbox-one-s-bundleاین باندل ها در دو نوع 500 گیگابایتی و 1 ترابایتی عرضه خواهند شد که  مدل 1 ترابایتی همراه با Ultimate Team Rare Player Pack خواهد بود، قیمت این دو باندل به ترتیب 229 دلار و 349 دلار می‌باشد و از تاریخ 22 سپتامبر (1 مهر) در آمریکای شمالی، اروپا، استرالیا و نیوزلند عرضه می‌شود.

عنوان فیفا 17 قرار است ماه آینده برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 3، ایکس باکس وان، ایکس باکس 360 و PC منتشر شود و کاربران EA Access می‌توانند 5 روز زودتر از زمان عرضه بازی و از تاریخ اول مهرماه به بازی دسترسی داشته باشند.

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد