یوبی سافت تایید کرد، واچ داگز به فیلم سینمایی تبدیل میشود

یوبی سافت تایید کرد، واچ داگز به فیلم سینمایی تبدیل میشود

از سال گذشته به نظر می‌رسید یوبی سافت قصد تبدیل عنوان واچ داگز به یک فیلم سینمایی را داشته باشد و حالا در حاشیه کنفرانس E3 یوبی سافت و سونی هر دو تأیید کردند که کار بر روی پروژه سینمایی واچ داگز آغاز شده است.

یوبی سافت اخیراً در زمینه تبدیل بازی‌های ویدیویی به فیلم سینمایی فعال و بلند پروازانه عمل کرده و فراموش نکنیم اواخر امسال فیلم سینمایی Assassin’s Creed راهی پرده‌های سینما خواهد شد. با این حال به غیر از تأیید شروع کار بر روی پروژه سینمایی واچ داگز، تولید کنندگان اطلاعات دیگری درباره این اقتباس سینمایی ارائه نداده‌اند وهنوز هیچ اشاره‌ای نیز به زمان اکران این فیلم نشده است.

نکته هیجان انگیز درباره فیلم سینمایی واچ داگز، فیلمنامه آن خواهد بود و اینکه آیا داستان این فیلم از نسخه اول بازی واچ داگز الهام می‌گیرد یا از قسمت دوم بازی و یا مثل فیلم سینمایی Assassin’s Creed شکل کلی فیلم بر پایه دنیای بازی شکل می‌گیرد اما خط داستانی و فیلمنامه مختص فیلم خواهد بود.

معمولاً اقتباس‌های سینمایی از بازی‌های ویدیویی با انتقادات زیادی رو به رو می‌شوند اما با توجه به موفقیت سریال Mr. Robot (مستر روبوت) که داستانی شبیه بازی واچ داگز دارد، می‌توان امیدوار بود اقتباس سینمایی واچ داگز نیز با موفقیت همراه باشد. نظر شما درباره این پروژه چیست؟