تاخیر در انتشار Uncharted 4 به بهتر شدن بخش پایانی این بازی کمک خواهد کرد

تاخیر در انتشار Uncharted 4 به بهتر شدن بخش پایانی این بازی کمک خواهد کرد
تاخیر در انتشار Uncharted 4 به بهتر شدن بخش پایانی این بازی کمک خواهد کرد

چندی پیش ناتی داگ خبر از تاخیر سری بازی بسیار محبوب خود، آنچارتد داد. طی این خبر، بازی که قرار بود پاییز سال ۲۰۱۵ منتشر شود، با تاخیر به ماه مارس ۲۰۱۶ موکول شد. نیل دراکمن، یکی از کارگردان های این بازی در پی گفنگویی با مجله GamesRadar اذعان کردکه این یک تصمیم سخت بوده است.

او می‌گوید که تیم آنها برای پایان چهارمین شماره از آنچارتد برنامه های ویژه ای دارند که برای عملی کردن آنها، به مدت زمان بیشتری نیازمندند.

“حتی وقتی در حال گفتنش هستم، بسیار زیباست… درست است، فکر میکنم تا حدودی در حال لو دادن ماجرا هستم… اما نه، بیش از این نمیتوانم چیزی بگویم! اما اتفاقات جالبی قرار است رخ بدهد که انجام آنچه که می‌خواهیم، به زمان بیشتری نیاز دارد.”

وی افزود:

“و دوباره، ما می بایست برای اینکه جاه طلبی هایمان را به واقعیت تبدیل کنیم، این تصمیم دشوار را میگرفتیم.”

دراکمن می‌گوید که این اتفاق ممکن است بسیاری از طرفداران این بازی را ناراحت کند، اما وی این تاخیر را بهترین کار میداند، چرا که کیفیت نهایی این بازی برای او با ارزش ترین چیز ممکن است.

وی همچنان اذعان دارد:

“این تغییر در تاریخ انتشار بازی، برای طرفداران میتواند نا امید کننده باشد، اما این را باید در نظر داشت که این آخرین حضور نیتن دریک ( شخصیت اول بازی ) در صنعت بازی های ویدیویی خواهد بود، بنابراین باید به خودمان به اندازه کافی زمان بدهیم تا این پروژه آنطور که در خورشمی باشد به پایان برسد.”

Uncharted 4: A Thief’s End در تاریخ ۱۸ مارس به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ وارد بازار خواهد شد. طرفداران این سری میتوانند تا آن زمان، نسخه ریمستر شده آنچارتد ها را بار دیگر با کیفیت بهتر تجربه کنند. The Nathan Drake Collection به زودی در تاریخ ۹ اکتبر برای پلی استیشن ۴ انتشار پیدا خواهد کرد. این کالکشن به خریداران این اجازه را می‌دهد تا به نسخه بتای بخش چند نفره آنچارتد ۴، در دسامبر دسترسی داشته باشند.

اگر از طرفداران این سری بازی بسیار محبوب بر روی کنسول های سونی هستید، به نظرتان ناتی داگ چه برنامه هایی برای پایان دادن به ماجراجویی های نیتن دارد؟