بازی Watch Dogs 2 را بدون کشتن حتی یک نفر به پایان برسانید!

می‌توانید مراحل واچ داگز 2 را بدون کشتن یک نفر به پایان برسانید

بسیاری از بازی‌های امروزی تا حد معینی دارای جنگ و کشتار هستند و شما برای تکمیل مراحل در این نوع بازی‌ها باید تعداد مشخصی از هیولاها یا آدم‌های بد را از بین ببرید. این حالت در بازی‌های ویدیویی کم و بیش استاندارد است اما اگر شما از جنگیدن و کشتن دشمنان خود خسته شده‌اید، واچ داگز 2 (Watch Dogs 2) تجربه متفاوتی به شما ارائه خواهد کرد.

در پستی در وبلاگ سونی، یوبی سافت فاش کرد که چگونه بازیکنان بدون کشتن حتی یک نفر می‌توانند مراحل واچ داگز 2 را به اتمام برسانند. این امر به کمک جهان باز گسترده بازی ممکن شده که به بازیکنان اجازه می‌دهد به جای پیروی از طرح خطی سنتی که در آن باید در یک جهت مشخص پیشرفت کنند، هر طور که دوست دارند مراحل را پیش ببرند.

دنی بلانگر، کارگردان عنوان واچ داگز 2 در این رابطه می‌گوید:

” بازیکنان آزادند تا به هر روشی که می‌خواهند بازی کنند و ما از 3 سبک متفاوت در این بازی استفاده کرده‌ایم. هکر مبارزه‌ای، که عمل‌گرایانه تر است و برای از بین بردن مردم از هک استفاده می‌کند. هکر شبحی، که می‌توانند از هک برای ایجاد سر و صدا و منحرف کردن اذهان استفاده کنند و پس از آن هکر حقه باز وجود دارد که می‌توانند کل مرحله را بدون حضور فیزیکی در آن محل به پایان برسانند.”

بلانگر همچنین در ادامه گفت در این بازی راه‌های زیادی برای هک کردن وجود دارد:

” اکنون شما می‌توانید هرچیزی که متصل است را هک کنید و گزینه‌های بیشتری برای چگونگی انجام آن در اختیار دارید. در نسخه اول واچ داگز شما برای هک کردن تنها یک راه پیش رو داشتید اما اکنون شما می‌توانید بر روی هر شخص هک‌های متفاوتی انجام دهید.”

ممکن است به اتمام رساندن بازی در این روش چالش بر انگیز باشد اما همانطور که گفتیم اگر از فرم‌های سنتی بازی‌های ویدیویی خسته شده‌اید و می‌خواهید یک تجربه جدید داشته باشید، واچ داگز 2 را امتحان کنید. در همین رابطه، طبق اعلام قبلی یوبی سافت این بازی اول آذرماه امسال به بازار عرضه خواهد شد.