تماشا کنید: مشکل رم در گلکسی نوت 5 و گلکسی اس 6 اج پلاس

 مشکل رم در گلکسی نوت 5 و گلکسی اس 6 اج پلاس : اس 6 اج پلاس در جابه جایی بین اپلیکیشن ها حتی از نکسوس 6 هم کند تر است.

اگر اخبار تکنولوژی را دنبال و یا از گوشی های گلکسی اس 6 و اس 6 اج استفاده کرده باشید، باید متوجه این موضوع شده باشید که در این گوشی ها حتی زمانی که هیچ کمبود حافظه ای وجود ندارد بیشتر اوقات شاهد بسته شدن اپلیکیشن های در حال اجرا در پس زمینه هستیم. این به این معنی است که هر بار که شما بین اپلیکیشن ها جابه جا می شوید، اگر دوباره سراغ اپلیکیشن بروید باید منتظر بارگذاری دوباره اطلاعات بمانید.

متاسفانه به نظر می رسد داشتن رم بیشتر هم کمکی به این مشکل نمی کند به طوری که گوشی هایی گلکسی نوت 5 و اس 6 اج پلاس که به تازگی معرفی شده اند نیز مشکلی مشابه ای دارند.در آزمایش وب سایت Android Police کاملا مشخص است گلکسی اس 6 اج پلاس در جایه جایی بین اپلیکیشن ها حتی از گوشی نکسوس 6 قدیمی نیز کندترعمل می کند.بر اساس همین گزارش گلکسی نوت 5 نیز دقیقا به همین شکل عمل کرده و به طرز فاجعه باری با 4 گیگابایت رم سرعت کمی دارد.

علت دقیق برای این مشکل هنوز ناشناخته است.اما دلیل آن می تواند مدیریت انرژی در گلکسی نوت 5 و گلکسی اس 6 اج پلاس باشد زیرا با این عمل هر زمان که کاربر بخواهد اطلاعات خوانده می شوند.حالا باید منتظر ماند و دید آیا سامسونگ درباره این موضوع واکنشی نشان می دهد یا به سادگی از کنار آن عبور می کند!

در ادامه دعوت می کنیم ویدیو مقایسه سرعت گلکسی اس 6 اج پلاس و نکسوس 6 را تماشا کنید:

gsmarena

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.