WWDC 2016 توسط اپل تایید شد؛ 13 تا 17 ژوئن در سانفرانسیسکو

بعد از گذر از رویداد توسعه دهندگان گوگل و مایکروسافت، حال این بار نوبت به اپل می‌رسد تا در سال جاری کنفرانس جهانی توسعه دهندگان خود، WWDC 2016 را برگزار کند، از همین رو این کمپانی بعد از انتشار  شایعاتی از این رویداد به طور رسمی برگزاری این کنفرانس را تایید کرد.

کنفرانس توسعه دهندگان اپل از تاریخ 13 تا 17 ژوئن در Moscone West فرانسیسکو آمریکا برگزار می‌شود و شروع این مراسم دوشنبه از سالن بیل گراهام خواهد بود و همچنین برای عصر روز پنجشنبه، یعنی شانزدهم ژوئن، در سالن بزرگ بیل گراهام مراسمی جهت سرگرمی شرکت کنندگان تدارک دیده شده است؛ کنسرت موسیقی و پذیرایی از مهمانان!

apple-wwdc-2016

نکته جالب ماجرا آنجایی است که قبل از تایید این کنفرانس توسط اپل، سیری برگزاری WWDC 2016 را فاش کرده بود به طوری که کاربری با طرح سوالی پیرامون برگزاری این کنفرانس از این دستیار صوتی، به حقایقی در رابطه با این کنفرانس پی می‌برد.

WWDC مربوط به توسعه دهندگان اپل می‌باشد و در کنفرانس سال جاری مشخص نیست به چه موضوعاتی پرداخته خواهد شد. اما این کمپانی همیشه اطلاعاتی را به صورت معما گونه در تصاویر و نوشته‌های تبلیغاتی خود پنهان می‌کند. از همین رو تصویری حاوی کدهای رنگی برای این کنفرانس توسط اپل منتشر شده است که بسیار قابل توجه می‌باشد. هرچندکه نمی‌توان به طور دقیق راز این کدها را کشف کرد اما در خطی از این کدها به رانندگان و در خطی دیگر به ورزشکاران اشاره شده است و به نظر می‌رسد سیستم عامل iOS، واچ OS و OS X با ویژگی‌های جدیدی همراه خواهند شد. اما همانطور که پیداست نمی‌توان پیش بینی کرد اپل چه در سر دارد!