فلای تودی

یک بازی رایگان به انتخاب مشتری با خرید کنسول Xbox One

مایکروسافت در طرحی جدید، به تمامی مشتریانی که کنسول Xbox One این شرکت را خریداری نمایند، یک بازی به انتخاب خودشان و به صورت رایگان هدیه خواهد داد. این طرح از امروز یعنی 21 ژوئن تا 27 ژوئن اجرا خواهد شد و مشتریان حتی می توانند بازی جدید و بسیار مورد انتظار Batman: Arkham Knight را که قرار است در روز 23 ژوئن عرضه شود به صورت رایگان در خواست نمایند.

در کنار بازی Batman: Arkham Knight بازی های مشهور و محبوب دیگری مانند The Witcher 3: Wild Hunt و The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited نیز وجود دارند که می توان آن ها را انتخاب کرد. این بازی ها در حال حاضر در خرده فروشی های آنلاین و فیزیکی در سراسر آمریکا در دسترس می باشند.

microsoft-xbox-one-02این طرح جدید برای دستگاه های Xbox One مدل 500 گیگابایتی و همینطور مدل جدید یک ترابایتی اجرا خواهد شد. قیمت کنسول Xbox One مدل 500 گیگابایتی برابر 349 دلار و مدل یک ترابایتی نیز 399 دلار می باشد. مایکروسافت خاطر نشان کرده است که در ازای خرید هر کنسول Xbox One تنها امکان دریافت یک بازی رایگان وجود دارد و بازی مورد نظر نیز باید به صورت فیزیکی (یعنی بر روی دیسک) عرضه شده باشد و همچنین با دستگاه Xbox One سازگار باشد.

مایکروسافت که اخیرا بر تلاش خود در رقابت با کنسول PlayStation سونی افزوده است در نمایشگاه E3 2015 نیز چندین عنوان انحصاری جدید برای کنسول خود معرفی کرد که از آن جمله می توان به بازی های Gears of War 4، Forza Motorsport 6 و Halo 5 Guardians اشاره کرد که همگی این عناوین در سال 2015 عرضه خواهند شد.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار بازی های رایانه ای با دیجی رو همراه باشید.

منبع: ibtimes

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد