در نیمه اول سال جاری شیائومی 35 میلیون گوشی هوشمند فروخته است

شرکت چینی شیائومی این روز ها اوضاع خوبی دارد و با وجود این که تنها 5 سال از فعالیت آن می گذرد اما توانسته در صنعت تلفن های هوشمند نامی برای خود دست و پا کند. این شرکت مطرح چینی حتی سال قبل و در سه ماهه سوم در برخی آمار ها به عنوان سومین تولید کننده بزرگ تلفن های هوشمند معرفی شد. امسال هم شیائومی در بازار موفق ظاهر شده و آمار جالب توجهی را در نیمه اول سال به دست آورده است. این شرکت با ارسال پیامی در توییتر فروش حدود 35 میلیون واحدی گوشی های هوشمند خود را در طی این مدت تایید کرده است.

xiaomi-twitterبر اساس اعلام شرکت شیائومی، این شرکت موفق شده در نیمه اول سال جاری 34.7 میلیون دستگاه از تلفن های هوشمند خود را به فروش برساند که آمار بسیار قابل توجهی است. این میزان فروش نسبت به مدت مشابه سال گذشته 33 درصد افزایش داشته است. آماری که شیائومی در فروش گوشی های هوشمند بدست آورده مطمئنا باعث افتخار آن خواهد بود ولی باید یادآوری کرد که این شرکت در مورد سایر محصولات متنوع خود نیز به خوبی عمل کرده و موفقیت این شرکت تنها محدود به حوزه تلفن های هوشمند نمی باشد. کمپانی شیائومی به صورت پیوسته و مداوم در حال گسترش محصولات خود مانند لوازم خانگی هوشمند، ابزار های شبکه و دستگاه های ذخیره سازی اطلاعات و گجت های کوچک می باشد و در عین حال همگی این محصولات با قیمتی بسیار رقابتی و مناسب به بازار عرضه می شوند. در بخش کیفی نیز این شرکت سعی دارد تا روندی مشابه کمپانی اپل در پیش گیرد و تبدیل به برندی معتبر در بازار شود.

با وجود گوشی های هوشمند پرقدرت و با قیمتی مناسب همچون Xiaomi Mi 4i و همینطور ابزار های رده بالای بسیار با کیفیتی مانند Mi Note و Mi Note Pro هیچ جای تعجبی ندارد که این شرکت این طور توانسته بر سایر برند های چینی چیره شود. به علاوه، با توجه به گوشی های هوشمند قدرتمندی مانند Xiaomi Mi 5 که قرار است عرضه شود و همینطور رویکردی که شرکت سیائومی به بازار های جدید دارد می توان آینده درخشان تری را برای این کمپانی نوظهور و در عین حال پرقدرت چینی متصور شد.

منبع: gsmarena

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد