آی پینز

مشخصات شیائومی Mi Note 2 فاش شد؛ عرضه در سه مدل مختلف شامل صفحه منحنی

پرچم‌دار امسال کمپانی شیائومی، گوشی هوشمند شیائومی می 5 است که از سایر رقبای چینی خود مانند وان پلاس 3، زد یو کی زد 2 پرو و حتی ال ای مکس 2 نیز قدرتمندتر است. با این حال شیائومی کمپانی نیست که مدت زمان زیادی را با سکوت خبری دنبال کند و اینک به نظر می‌رسد که قصد دارد از یک پرچم‌دار جدید به نام شیائومی Mi Note 2، یکی از بهترین گوشی‌های هوشمند بازار در آینده رونمایی کند. سری گوشی‌های می نوت این کمپانی همیشه دارای مشخصات رده بالا‌یی بوده‌اند و همواره برچسب پرچم‌دار بر روی آن‌ها نقش بسته است. حال نوبت به می نوت 2 می‌رسد که خودش را محیای ورود به بازار کند.

با توجه به آخرین اطلاعات به دست آمده، شیائومی Mi Note 2 در سه مدل مختلف استاندارد، رده بالا و قدرتمند عرضه خواهد شد. در حالی که این اطلاعات اطلاعات دقیقی از این سه مدل را افشا نکرده‌اند؛ قصد داریم تا نگاهی مختصر به این سه مدل داشته باشیم.

مدل استاندارد شیائومی Mi Note 2 حاوی یک دوربین در قسمت پشتی، تراشه های-فای و ویژگی شارژ سریع معمولی است.

مدل رده بالا این محصول در قسمت پشتی خود حاوی دو دوربین خواهد بود که برای نخستین بار یک محصول این کمپانی از چنین ویژگی برخوردار است. علاوه بر آن همراه با های-فای، یک تکنولوژی شارژ فوق سریع نیز همراه شما خواهد بود. ما در حال حاضر اطلاعات شاخصی در ارتباط با تفاوت‌های شارژ سریع معمولی نسخه استاندارد و شارژ فوق سریع این نسخه نداریم. اما آنچه که مسلم است تکنولوژی شارژینگ این محصول بسیار بهتر خواهد بود و از سرعت بیشتری برخوردار است.

در انتها مدل سوم این محصول، مدل قدرتمند می نوت 2 خواهد بود که به نظر آن را می نوت اج نیز می‌توان نامید. چرا که این محصول از یک صفحه نمایش منحنی برخوردار خواهد بود. در کنار این‌ها باید به تراشه های-فای و شارژ فوق سریع نیز اشاره کرد که در مدل رده بالا نیز دیده می‌شوند.

شیائومی Mi Note 2

در حالی که مشخصات مربوط به این محصولات به صورت قطعی اعلام نشده است، ما انتظار داریم مدل استاندارد شیائومی Mi Note 2 به 4 گیگابایت رم مجهز بوده و دو مدل رده بالا نیز حاوی 6 گیگابایت رم باشند. بدون شک شیائومی دوست نخواهد داشت تا محصولات جدید آن شانس استفاده از 6 گیگابایت رم را از دست بدهند. در بحث صفحه نمایش نیز ما می‌توانیم برای هر سه این محصولات یک سایز را انتظار داشته باشیم. احتمالاً هر سه این مدل‌ها به یک صفحه نمایش 5.7 اینچی مجهز خواهند بود. مدل استاندارد دارای رزولوشن 1080p بوده و دو مدل دیگر رده بالا  نیز احتمالاً از رزولوشن 2K بهره می‌برند و همان‌طور که گفتیم مدل قدرتمند دارای صفحه نمایشی منحنی است. از آنجایی که واقعیت مجازی امروزه برای تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند از اهمیت بالایی برخوردار است، می‌توان شیائومی Mi 5s و شیائومی Mi Note 2 را گزینه‌ای ایده آل از سوی این کمپانی برای تمرکز در همین مسیر دانست.

متأسفانه زمان دقیق رونمایی از این محصول جذاب مشخص نیست اما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که طی ماه‌های پیش رو چشممان به جمال پرچم‌داران جدید شیائومی بیافتد. بدون شک طی هفته‌های آینده اخبار تازه‌ای در ارتباط با این محصول به بیرون درز خواهد کرد و ما نیز در دیجی رو آن‌ها را پوشش خواهیم داد.

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد