فلای تودی

شیائومی دوچرخه هوشمند می‌سازد

شیائومی به خاطر ساخت گوشی‌های هوشمند شناخته‌شده است. اما به نظر می‌رسد باگذشت زمان در سایر بخش‌های فناوری نیز تمایل به سرمایه‌گذاری دارد. گجت های پوشیدنی، بهپادها و باتری‌ها از سایر محصولات این شرکت می‌باشد. همچنین به‌تازگی اگر شایعات درست باشد، شیائومی با ساخت دوچرخه‌های هوشمند، به بازار حمل‌ونقل نیز واردشده است.

در تبلیغ‌های این شرکت چینی دیده می شود که، که نمایان گر بخش‌هایی از یک دوچرخه است. همچنین سمت راست‌عکس نمایان گر فرمان دوچرخه می‌باشد. البته مشخص نیست که شیائومی یک دوچرخه کامل می‌سازد یا تنها محصولی جانبی برای دوچرخه‌ها؟ به‌هرحال این محصول هرچه باشد، به نظر هیجان‌انگیز می‌رسد.

این شرکت خود را برای یک رویداد همگانی برای تاریخ ۲۳ ژوئن (۳ تیر) آماده می‌کند. محل برگذاری این رویداد در کشور چین می‌باشد. با کلیپ‌هایی که منتشر شده بسیار سخت است که بگوییم این دوچرخه چه ویژگی‌هایی خواهد داشت. اما به نظر می‌رسد همان‌طور که در تبلیغات منتشرشده، این دوچرخه مسافت طی شده و سرعت را ثبت می‌کند. همچنین شاید دستبند سلامتی Mi Band 2 می‌تواند با این دوچرخه هماهنگ شده و ضربان قلب شمارا نیز ذخیره کند.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد