امکان اجرای ویدیو های یوتیوب بر روی ساعت های اندرویدی مهیا شد

Android-Wear-Youtube-Videos

اگر شما هم تصادفا احساس کرده اید که تماشای ویدیو های وب سایت یوتیوب در ساعت هوشمند می تواند جالب باشد باید اطلاع دهیم که با ارائه اپلیکیشنی جدید این امکان مهیا شده است و می توانید با ساعت هوشمند اندرویدی خود به تماشای این ویدیو ها بپردازید.

این اپلیکیشن که با نام Video for Android Wear & Youtube ارائه شده است کاملا رایگان بوده و می توان آن را از طریق فروشگاه Google Play دانلود کرد. البته استفاده از این اپلیکیشن علاوه بر مصرف بیش از حد باطری و کوچک بودن صفحه نمایش ساعت هوشمند، سختی های دیگری نیز دارد که از آن جمله می توان به صفحه کلید بسیار کوچک ساعت هوشمند و در نتیجه دشواری فراوان در نوشتن و پیدا کردن ویدیوی مورد نظر اشاره کرد. همچنین برای شنیدن صدای ویدیو ها باید از یک اسپیکر و یا هدفون بلوتوث استفاده کنید.

smartwatch-android-wearبه نظر می رسد بعد از گوشی های هوشمند و تبلت ها، این ساعت های هوشمند هستند که تبدیل به ابزار هایی جالب و پرکاربرد خواهند شد. با اینکه ساعت های هوشمند پتانسیل بسیار بالایی برای تبدیل شدن به ابزاری کاربردی دارند ولی طرز تفکری که در حال حاضر نسبت به آن ها وجود دارد و این ابزار ها را به عنوان محصولاتی مستقل قبول نکرده و به نوعی نمونه کوچکی از تلفن های هوشمند با همان کارایی در نظر می گیرند باعث شده تا قابلیت های اصلی آن بیشتر پنهان بماند. شاید عرضه اپلیکیشن Video for Android Wear & Youtube به تصحیح این طرز تفکر کمک کند و به سازندگان و همینطور استفاده کنندگان یادآوری کند که قرار نیست تا ساعت های هوشمند تمام وظایف تلفن های هوشمند را بر عهده بگیرند و باید بیش از هر چیز از قابلیت هایی که منحصر به این محصول می باشد استفاده کرد و آن ها را توسعه داد.

منبع: phonearena

لینک کوتاه
حسین محمودزاده
حسین محمودزاده عاشق فناوری‌های نو و دنیای تکنولوژیه و به مطالعه و تحقیق در این زمینه علاقه داره. او چندین سال هست که به صورت جدی به نویسندگی در حوزه آی تی می‌پردازه و نویسندگی در وب سایت دیجی رو از مهمترین فعالیت‌هاش در این زمینه به شمار می‌ره. فعالیت در حوزه بازی‌های رایانه‌ای از دیگر علایق او هست و در این زمینه حرف‌های زیادی برای گفتن داره!