آل این وان Maingear Alpha 34 هیولایی 34 اینچی برای گیمر ها

آل این وان Maingear Alpha 34 هیولایی برای گیمر ها
آل این وان Maingear Alpha 34 هیولایی برای گیمر ها

به طور معمول گیمرهای حرفه‌ای هیچگاه به سراغ خرید آل این وان ها نمی‌روند زیرا این دستگاه‌ها از سخت افزار متوسطی برخوردارند و جواب‌گوی نیاز بازیکنان حرفه‌ای نخواهند بود. اما به نظر می رسد Maingear  قصد دارد این مشکل را از سر راه گیمرها بردارد چرا که این کمپانی به تازگی از یک آل این وان پرده برداری کرده که مخصوص این دسته از کاربران ساخته شده است.

این آل این وان که نامش Maingear Alpha 34 است دارای نمایشگری 34 اینچی فوق عریض با دقت 1440 پیکسل می‌باشد که از یک پردازنده‌ی 8 هسته‌ای اینتل Core i7 و یا 18 هسته ای Xeon و کارت گرافیک سری Titan X انویدیا قدرت می‌گیرد. این دستگاه با تکنولوژی خنک کننده مایع خود می‌تواند به راحتی از پس حرارت تولید شده‌ی پردازنده و کارت گرافیک بر آید و گیمرها در زمان بازی نیازی نیست به بالا رفتن دمای دستگاه خود حتی فکر کنند.

مدل پایه آل این وان Alpha 34 دارای یک پردازنده Core i3، کارت گرافیک Radeon R7 360X و 8 گیگابایت رم می‌باشد که با حافظه داخلی 1 ترابایت برچسب قیمت 1999 دلار خورده است. هر چند قیمت این آل این وان در دسته‌ی خود بسیار بالا محسوب می‌شود اما به طور حتم بازیکنان قدر چنین دستگاهی را می‌دانند!