اینفوگرافی سری ایکس سونی؛ برتری مطلق نسبت به گوشی‌های معمول بازار

اینفوگرافی سری ایکس سونی؛ برتری مطلق نسبت به گوشی‌های معمول بازار

سونی پس از معرفی تلفن‌های هوشمند سری جدید خود اعلام کرد که سری ایکس جایگزین قطعی سری زد خواهد بود. سری X سونی شامل محصولاتی می‌شود که نسبت به سری سنتی سونی (زد) دارای برتری‌هایی است و علاوه بر آن در بازار آمریکا نیز خرید و فروش خواهد شد. در کنگره جهانی موبایل شاهد درخشش این محصولات بودیم که به خوبی توانستند در بین حاضرین محبوب شوند. اما این محبوبیت به خاطر چیست؟

کمپانی سونی اینفوگرافی را از محصولات سری ایکس خود منتشر کرده است که به توضیح 3 دلیل برتری این تلفن‌ها نسبت به تلفن‌های معمول موجود در بازار پرداخته است. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

 

هیچگاه لحظه‌ها را از دست نخواهید داد

سری ایکس سونی

نسل جدید دوربین‌های اکسپریا سطح جدیدی از دنیای عکاسی با تلفن‌های هوشمند را به ارمغان آورده است که به واسطه آن حتی در تاریک ترین شرایط نوری نیز تصاویری کاملاً شفاف با فوکوسی دقیق خواهید داشت.

تکنولوژی فاز تشخیص فوکوس اتوماتیک به کار رفته در تلفن‌های هوشمند اکسپری ایکس و اکسپریا ایکس Performance تحت نظر مهندسین شرکت سونی تولید شده است. چنین تکنولوژی به کاربر این امکان را خواهد  داد تا فوکوس بسیار دقیقی حتی بر روی یک شی در حال حرکت داشته باشد.

 

ظاهر و حسی بهتر از گذشته

سری ایکس سونی

طراحان سونی برای خلق این سری از محصولات از مواد اولیه و ساختار ممتازی استفاده کرده اند و همچنین انعطاف خوبی را در طراحی این محصولات داشته اند.

تمامی تلفن‌های سری ایکس سونی دارای یک پیوند بسیار نرمی بین صفحه نمایش شیشه‌ای و حاشیه‌های فلزی دستگاه هستند تا کاربر در هنگام به دست گرفتن این محصولات احساس راحتی را داشته باشد. علاوه بر آن اکسپریا XA نیز دارای یک صفحه نمایش کاملاً چسبیده به بدنه است تا بتواند تجربه داشتن یک تلفن هوشمند جذاب را به کاربران القا کند.

 

مدیریت هوشمند باتری

سری ایکس سونی

سری ایکس محصولات سونی مجهز به سیستم مدیریت هوشمند باتری شده‌اند تا بتواند دو روز عمر مستمر باتری را برای شما به ارمغان آورد. نه تنها این سیستم به شما کمک خواهد کرد تا مدت زیادی را با تنها یکبار شارژ کردن دستگاه خود از آن استفاده کنید، بلکه در طولانی مدت نیز تاثیرگذار بوده و سلامت تلفن و باتری آن را تضمین می‌کند.