فلای تودی

بازی بتلفیلد 5 در جنگ جهانی اول رخ خواهد داد؟

هر سال ما شاهد عرضه یک عنوان بسیار زیبا از سری بازی‌های Battlefield هستیم. توسعه دهنده اصلی این بازی، EA DICE نیز این خبر را تایید کرده است که نسخه جدید این بازی در سال جاری عرضه خواهد شد. اما بحثی که همواره قبل از انتشار این بازی مطرح می‌شود آن است که داستان بتلفیلد 5 چیست؟

در سالیان گذشته ما شاهد آن بودیم که نسخه‌های مختلف بتلفیلد دارای یک محیطی ماورا طبیعه بوده‌اند و در آخرین نسخه از این سری بازی‌ها Battlefield Hardline نیز داستان اصلی این بازی بین دو گروه دزد و پلیس در شهر بود که چندان نتوانست گیمر‌ها را راضی کند. اما آنچه که امسال از این بازی انتظار می‌رود، بردن گیمر‌ها به فضاهای جنگ‌های تاریخی قدیمی همانند جنگ جهانی است. در این بین احتمالات زیادی وجود دارد که ما شاهد آن باشیم که نسخه جدید بتلفیلد در جنگ جهانی نخست اتفاق می‌افتد.

این اطلاعات که توسط یک خورده فروش معروف آلمانی به بیرون درز کرده است خبر می‌دهد که شما در بتلفیلد 5 به جنگ جهانی نخست خواهید رفت. علاوه بر آن این نسخه از بازی با ژانر تکنیکال شوتر و چند نفره خواهد بود. از دیگر اطلاعات به دست آمده می‌توان به زمان عرضه این عنوان که 26 اکتبر سال جاری است اشاره کرد.

با این حال هیچ یک از دو کمپانی EA و DICE این خبر و همچنین زمان عرضه گفته شده را تأیید نکرد‌ه‌اند اما به دلیل اینکه نسخه‌های مختلف بتلفیلد تا قبل از عرضه نسخه Hardline در ماه اکتبر عرضه می‌شدند، امکان عرضه این بازی در زمان گفته شده زیاد خواهد بود.

نظر شما در ارتباط با بازی‌هایی با حال و هوای جنگ جهانی اول چیست؟

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد