تصاویر رندر شده جدید از «وان پلاس 5 تی» منتشر شدند

وان پلاس 5 تی

چندی پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه موجودی وان پلاس 5 تمام شده و دیگر نمی‌توان آن را خرید! این خبر را کمپانی وان پلاس اعلام کرده و ادعا نموده که با وجود گذشت کمتر از یک سال از عرضه آخرین پرچمدار این شرکت، همه نسخه‌های تولید شده از این گوشی هوشمند به فروش رفته‌اند.

همان‌طور که «وان پلاس 3 تی» (OnePlus 3T) یک سال پس از عرضه نسخه استاندارد وان پلاس 3 راهی بازار شد، بدیهی است که شنیدن این خبر باعث شود تا حدس و گمان‌هایی در مورد «وان پلاس 5 تی» (OnePlus 5T) مطرح شود. در ضمن هر زمان که وان پلاس در حال آماده شدن برای راه‌اندازی یک کمپین بازاریابی بوده، چنین بحث‌های غیرقابل توضیح، مبهم و تحریک کننده‌ای، به وجود آمده و می‌توان آن را یک امر مرسوم برای این شرکت تلقی کرد. به علاوه، اقدامات وان پلاس همواره مبتنی بر تحریک حس کنجکاوی کاربران و پراکنده کردن شایعات مختلف بوده و این طور که به نظر می‌رسد هنوز هم به سنت‌های خود احترام می گذارد!

تصاویر رندر شده وان پلاس 5 تی

با اینکه هنوز هیچ خبر رسمی و موثقی درباره تولید وان پلاس 5 تی منتشر نشده، اما طبق معمول شایعه پراکن‌ها زودتر دست به کار شده‌اند و خبر از عرضه این محصول در آینده‌ای نزدیک داده‌اند. این طور که گفته شده، نسخه به‌روز شده پرچمدار وان پلاس به زودی و احتمالاً در ماه نوامبر (آبان) راهی بازار خواهد شد و همانند بسیاری از پرچمدارهای کنونی، مجهز به صفحه نمایشی با نسبت تصویری مدرن 18:9 و با کمترین حاشیه در اطراف آن، خواهد بود.

چندین عکس هم به تازگی منتشر شده که گفته می‌شود مربوط به رندرهای لو رفته از وان پلاس 5 تی هستند. بر اساس این تصاویر، پشت دستگاه بسیار شبیه به مدل استاندارد وان پلاس 5 به نظر می‌رسد، در حالی که جلوی آن تغییرات زیادی کرده و همان‌طور که اشاره کردیم، حاشیه‌های اطراف صفحه نمایش به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش یافته‌اند. به علاوه، اسکنر اثر انگشت از جلوی بدنه حذف شده و در عوض در داخل یک پد مربع شکل در پشت بدنه تعبیه شده است.

اوپو آر 11 اس

شایان ذکر است که تصاویر اخیر بسیار شبیه به تصاویر درز کرده از  گوشی «اوپو آر 11 اس» (Oppo R11s) به نظر می‌رسد. اگر پیگیر محصولات اوپو و وان پلاس بوده باشید، حتماً می‌دانید که این دو شرکت چینی رابطه بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند و حتی وان پلاس 5 هم در زمان عرضه، بی‌شباهت به گوشی دیگر اوپو به نام «اوپو آر 11» نبود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید