تصویری از آیفون 7 فاش شد؛ حاشیه های این گوشی از بین می‌روند؟

آیفون SE اپل نیز رونمایی و عرضه شد و علاقه مندان به تلفن‌های کوچک می توانند آن را خریداری کنند؛ اما اگر از تجربه کاربری تلفن های بزرگ لذت می‌برید، پس حتما منتظر نسل هفتم از آیفون‌های کمپانی اپل می‌باشید.

اگر تصویر لو رفته از آیفون 7 دروغین و نامعتبر باشد، پس چرا اصلا به آن توجهی نشان دهیم؟ به این خاطر که باز هم حداقل چند درصد احتمال دارد اطلاعات نشان داده شده در آن به واقعیت تبدیل شوند و اگر این طور باشد، با تماشای تصویر جدید باید نتیجه بگیریم آیفون 7 هیچ حاشیه صفحه‌ای نخواهد داشت – End To End Phone.

پیش از این تصویری از پرچمدار جدید اپل منتشر شده بود که در آن خط های آنتن در پشت تلفن دیده نمی‌شدند. در حالی که این اولین تصویر لو رفته از نمای جلویی آیفون 7 به شمار می‌رود، اما برخی نکات و بررسی‌ها از فوتوشاپی بودن عکس حاکی هستند. بالا و پایین تلفن در تصویر شامل پیکسل‌های سنگین و زیادی شد‌ه‌اند و همچنین خطی که صفحه نمایش را از بخش پایینی جدا می‌کند، همچون یک تلفن واقعی صاف نیست.

از طرفی این مشکلات به خاطر رزولوشن بسیار پایین تصویر نیز هستند و بدین ترتیب شانسی برای واقعی بودن عکس وجود دارد و به همین خاطر این تصویر را برایتان منتشر کرده‌ایم. طبق گفته های یکی از کارشناسان متصل به اپل – مینگ چی کوآ  از بخش امنیتی KGI – بزرگ ترین تغییر در طراحی آیفون‌های اپل در سال 2017 اتفاق خواهد افتاد. در آن سال احتمال دارد آیفون با صفحه AMOLED و کاوری از جنس شیشه همراه شود. احتمالا نسخه پلاس در آن سال ها صفحه نمایش 5.8 اینچی خواهد داشت.

Alleged-leak-of-iPhone-7-shows-edge-to-edge-screenاحتمالا تغییرات بیشتری را در آینده و نسل هفتم آیفون‌ها مشاهده خواهیم کرد که از جمله آن‌ها می توان به حذف جک ورودی هنذفری جهت قرار گرفتن باتری بزرگ تر اشاره کرد. چیپست این تلفن اپل A10 خواهد بود و شاید از فناوری دوربین دوگانه جهت ثبت عمق تصویر در آن استفاده شود. یکی دیگر از مواردی که کاربران انتظارش را در آیفون ها می کشند، ضد آب و رطوبت شدن آن است.